08.08.2017 - 13.08.2017 |
Чемпіонат України
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
UTC CUP by Babolat 11 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Літній Кубок ТА2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Літній Кубок Ужгорода (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER by Babolat
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Літній Кубок Ужгорода (07-12.08)
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Кубок Alias до 14 років
|
A |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років на призи МТА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Jupiter Cup до 18 (ПЕРЕНЕСЕНО у ТК Престиж)
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Forehand Cup 21 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Wilson Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 17.08.2017 |
Фортуна 12 16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 16 років Памяті Великих В.С.
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір CHAMPIONS BOWL U9 для гравців до 9 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Premier Cup 10 ((ВІДМІНЕНО))
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Літнії Кубок до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Seanergy Cup
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Кубок Русановки 13 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
На призи Херсонської Обласної Ради до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 23.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
STANISLAW SUMMER CUP
|
TE & ITF |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Наші зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Forehand Cup 22 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
25.08.2017 - 25.08.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Русановки 14 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|