22.06.2020 - 26.06.2020 |
Tennispark Tour by HEAD 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Кубок Sofia Cup 1 (Увага! Турнір перенесений у Рівне)
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
ЕТС Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Кубок Стрела (вікенд-турнир)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Літній Кубок U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 06.07.2020 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 17.07.2020 |
Кубок Миколаївської області
|
1 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
18.07.2020 - 19.07.2020 |
Кубок Прометея (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
20.07.2020 - 26.07.2020 |
Чемпіонат України до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Simba Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 31.07.2020 |
Кубок Адреналіну
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 30.07.2020 |
Кубок AKS
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Smash Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 06.08.2020 |
Ace Cup
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 06.08.2020 |
ЕТС Cup 1
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 10.08.2020 |
Tennispark Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Мемориал пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок AKS 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 23.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 24.08.2020 |
Серпнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
Дніпро Cup 2
|
2 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
ЕТС Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок федерації тенісу Миколаївської області (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|