14.12.2019 - 15.12.2019 |
Передноворічний турнір
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
21.12.2019 - 23.12.2019 |
Груднева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2019 - 26.12.2019 |
Tecnifibre Cup 12
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
06.01.2020 - 11.01.2020 |
Megaron Сup U12
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.01.2020 - 12.01.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.01.2020 - 17.01.2020 |
Фортуна 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
18.01.2020 - 20.01.2020 |
Січнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.01.2020 - 24.01.2020 |
Меморіал пам'яті Лисакової В.
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
25.01.2020 - 26.01.2020 |
Dnipro Junior Tour 1(вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
25.01.2020 - 26.01.2020 |
Future stars 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
27.01.2020 - 01.02.2020 |
Winter CUP Quali GIRLS U12
|
TE & ITF |
Pushcha-Vodytsya |
|
Положення |
|
27.01.2020 - 31.01.2020 |
Love tennis series 2
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
08.02.2020 - 10.02.2020 |
Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.02.2020 - 09.02.2020 |
Зимовий Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
10.02.2020 - 14.02.2020 |
Фортуна 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.02.2020 - 16.02.2020 |
Future stars 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Tecnifibre 1
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Love tennis series 3
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.02.2020 - 23.02.2020 |
Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
24.02.2020 - 28.02.2020 |
Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 2
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 13.03.2020 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 08.06.2020 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Дніпро Cup
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Кубок ВАТ Іскра (відмінено)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|