06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA до 14
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Весняна першість області 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Human Cup 5 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 25.05.2019 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Кубок федерації тенісу Миколаївській області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Фортуна 9 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 17
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 15.06.2019 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
День Трускавця (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.06.2019 - 23.06.2019 |
Ukrainian Junior Open
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
Кубок СОК Євроспорт 14
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
НАТАЛКА 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
ETC Cup 1
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Наталка U14 U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Літня першість Закарпаття (відмінено)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Кубок Любарта до 14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|