Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
06.05.2019 - 10.05.2019 ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA до 14 1 Ізмаїл   Положення  
06.05.2019 - 10.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13 2 Київ   Положення  
18.05.2019 - 19.05.2019 Весняна першість області 2 (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
18.05.2019 - 19.05.2019 Human Cup 5 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Дніпро   Положення  
20.05.2019 - 24.05.2019 Кубок федерації тенісу Миколаївській області 2 Миколаїв   Положення  
20.05.2019 - 24.05.2019 Фортуна 9 (відмінено) 2 Одеса   Положення  
20.05.2019 - 25.05.2019 Відкритий чемпіонат Львівської області 1 Львів   Положення  
27.05.2019 - 02.06.2019 Чемпіонат України до 14 років A Буча   Положення  
01.06.2019 - 02.06.2019 Human Cup 6 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 17 2 Київ   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
10.06.2019 - 15.06.2019 Chernitskaya Memorial TE & ITF Харків   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Фортуна 10 2 Одеса   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Миколаївське літо 2 Миколаїв   Положення  
15.06.2019 - 16.06.2019 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець   Положення  
15.06.2019 - 16.06.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
17.06.2019 - 23.06.2019 Ukrainian Junior Open TE & ITF Irpin   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
24.06.2019 - 28.06.2019 Кубок СОК Євроспорт 14 2 Львів   Положення  
24.06.2019 - 28.06.2019 НАТАЛКА 3 2 Одеса   Положення  
01.07.2019 - 04.07.2019 Зірки Поділля 2 Хмельницький   Положення  
06.07.2019 - 07.07.2019 Human Cup 8 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
06.07.2019 - 07.07.2019 CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) 2 Красилівка   Положення  
08.07.2019 - 11.07.2019 Літній Кубок ТА1 by Babolat 2 Суми   Положення  
08.07.2019 - 14.07.2019 ETC Cup 1 1 Чорноморськ   Положення  
13.07.2019 - 14.07.2019 Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
15.07.2019 - 18.07.2019 Наталка U14 U16 2 Одеса   Положення  
15.07.2019 - 18.07.2019 Літня першість Закарпаття (відмінено) 2 Ужгород   Положення  
20.07.2019 - 21.07.2019 Кубок Любарта до 14 (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
20.07.2019 - 21.07.2019 Літня першість міста (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення