12.01.2019 - 13.01.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 14 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
19.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок клубу Masters T (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
19.01.2019 - 20.01.2019 |
Січнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Tecnifibre 1 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 27.01.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 12
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Фортуна 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 27.01.2019 |
Viccourt Cup
|
TE & ITF |
Gospodarska Str Sviatopetrivske Village |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Кубок Русановки by Bаbоlat 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Зимова першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Human Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Tecnifibre 2 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 4
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 03.02.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 14
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
02.02.2019 - 03.02.2019 |
Premier cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
FERREXPO CUP 1
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Адреналін збирає друзів
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Фoртунa 2
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.02.2019 - 10.02.2019 |
Ace Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
09.02.2019 - 10.02.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.02.2019 - 15.02.2019 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.02.2019 - 15.02.2019 |
Ананас 1 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.02.2019 - 17.02.2019 |
Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.02.2019 - 17.02.2019 |
Кубок Тернополя (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Меморіал памяті Чир'яна
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|