Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
28.09.2019 - 29.09.2019 Premier cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
30.09.2019 - 03.10.2019 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
30.09.2019 - 04.10.2019 На Покрову 1 2 Стрий   Положення  
05.10.2019 - 07.10.2019 Вереснева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Осіння першість Луцька (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Кубок Русанівки by Babolat 12 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
07.10.2019 - 13.10.2019 Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ... A Буча   Положення  
07.10.2019 - 10.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25 2 Київ   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Selena open (вікенд-турнір)(відмінено) 2 Черкаси   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Human Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
14.10.2019 - 18.10.2019 На Покрову 2 2 Стрий   Положення  
14.10.2019 - 19.10.2019 Всеукраїнські змагання до 18 років A Буча   Положення  
14.10.2019 - 19.10.2019 FERREXPO CUP 10 1 Горішні Плавні   Положення  
14.10.2019 - 17.10.2019 Наталка U12 U14 2 Одеса   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Турнір вихідного дня (вікенд-турнір) 2 Виноградів   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Кубок Русанівки by Babolat 13 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Premier cup 10 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Кубок Олімпу 2 2 Київ   Положення  
26.10.2019 - 27.10.2019 Жовтнева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 31.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 03.11.2019 Кубок ХТЗ 1 1 Харків   Положення  
28.10.2019 - 01.11.2019 Осінній Тернопіль 1 Тернопіль   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27 2 Київ   Положення  
04.11.2019 - 10.11.2019 FERREXPO CUP 11 1 Горішні Плавні   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 На призи мерії Сєвєродонецька 2 Сєвєродонецьк   Положення  
09.11.2019 - 10.11.2019 Human Cup 12 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.11.2019 - 10.11.2019 Кубок Русанівки by Babolat 14 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
11.11.2019 - 14.11.2019 Кубок Олімпу 3 2 Київ   Положення  
11.11.2019 - 17.11.2019 Осінній Кубок Прем'єр (відмінено) 1 Кременчук   Положення