Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
19.08.2019 - 22.08.2019 Юніорська тенісна Ліга 2 2 Київ   Положення  
19.08.2019 - 25.08.2019 Antei Cup TE & ITF Kiyv   Положення  
24.08.2019 - 25.08.2019 День Незалежності (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
26.08.2019 - 01.09.2019 Кубок Львова ім. З. Домбровського 1 Львів   Положення  
31.08.2019 - 01.09.2019 Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.09.2019 - 08.09.2019 Sofia Cup 2 1 Рівне   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Human Cup 10 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Миколаївська осінь 2 Миколаїв   Положення  
14.09.2019 - 15.09.2019 Осінні зорі (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
14.09.2019 - 15.09.2019 Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
16.09.2019 - 22.09.2019 KYIV OPEN by BABOLAT TE & ITF Svyatopetrivske   Положення  
21.09.2019 - 22.09.2019 Пам'яті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
23.09.2019 - 29.09.2019 Підсумковий турнір Мастерс 2019 A буде оголошено   Положення  
28.09.2019 - 29.09.2019 Premier cup 9 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
30.09.2019 - 03.10.2019 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Осіння першість Луцька (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
07.10.2019 - 10.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25 2 Київ   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Selena open (вікенд-турнір) 2 Черкаси   Положення  
14.10.2019 - 20.10.2019 FERREXPO CUP 10 1 Горішні Плавні   Положення  
14.10.2019 - 17.10.2019 Наталка U12 U14 2 Одеса   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Турнір вихідного дня (вікенд-турнір) 2 Виноградів   Положення  
21.10.2019 - 25.10.2019 На Покрову 2 2 Стрий   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Кубок Олімпу 2 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 03.11.2019 Кубок ХТЗ 1 1 Харків   Положення  
28.10.2019 - 31.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26 2 Київ   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27 2 Київ   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 На призи мерії Сєвєродонецька 2 Сєвєродонецьк   Положення