Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
12.08.2019 - 15.08.2019 Літній Кубок ТА4 by Babolat 2 Суми   Положення  
12.08.2019 - 15.08.2019 Львівські зорі 2 Львів   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Драйв (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
19.08.2019 - 22.08.2019 Меморіал Пам'яті Великих В.С. 2 Нова Каховка   Положення  
24.08.2019 - 25.08.2019 Серпнева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
24.08.2019 - 25.08.2019 Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір) 2 Івано-Франківськ   Положення  
26.08.2019 - 29.08.2019 Кришталева ракетка by Babolat 2 Харків   Положення  
26.08.2019 - 29.08.2019 Наталка U12 U16 2 Одеса   Положення  
26.08.2019 - 30.08.2019 До дня міста Тернополя 1 Тернопіль   Положення  
26.08.2019 - 29.08.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 22 2 Київ   Положення  
31.08.2019 - 01.09.2019 Кубок УСТК Сокіл (вікенд-турнір) 2 Стрий   Положення  
02.09.2019 - 05.09.2019 Мукачівський замок 2 Мукачево   Положення  
02.09.2019 - 08.09.2019 KRAVCHENKO CUP TE & ITF Irpin   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Chornomorsk CUP 1(вікенд-турнір) 2 Чорноморськ   Положення  
07.09.2019 - 08.09.2019 Осінній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Юніорська тенісна Ліга (відмінено) 2 Київ   Положення  
09.09.2019 - 15.09.2019 Wilson Cup 2019 TE & ITF Irpin   Положення  
09.09.2019 - 15.09.2019 Першість ТА Адреналін 1 Луцьк   Положення  
09.09.2019 - 12.09.2019 Миколаївська осінь 2 Миколаїв   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Tennis Master 2 Львів   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 День міста Тячів 2 Тячів   Положення  
21.09.2019 - 22.09.2019 День міста (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
23.09.2019 - 29.09.2019 Підсумковий турнір Мастерс 2019 A Буча   Положення  
30.09.2019 - 03.10.2019 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Вереснева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Human Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
14.10.2019 - 17.10.2019 Наталка U12 U14 2 Одеса   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення