Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
27.05.2019 - 31.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16 2 Київ   Положення  
01.06.2019 - 02.06.2019 Human Cup 6 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
01.06.2019 - 02.06.2019 Selena Open (вікенд-турнір) 2 (відмінено) 2 Черкаси   Положення  
01.06.2019 - 02.06.2019 Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 День міста 2 Стрий   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Jupiter Cup 2 1 Чорноморськ   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 17 2 Київ   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Шостка   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
10.06.2019 - 16.06.2019 J5 Rivne TE & ITF Rivne   Положення  
10.06.2019 - 15.06.2019 Динамо юніор до 10 років A Київ   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Кубок ВАТ Іскра 2 Львів   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Фортуна 10 2 Одеса   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Миколаївське літо 2 Миколаїв   Положення  
10.06.2019 - 15.06.2019 Chernitskaya Memorial TE & ITF Харків   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо" 2 Чернівці   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Шоколадна ракетка by Babolat 2 Харків   Положення  
15.06.2019 - 16.06.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
15.06.2019 - 16.06.2019 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець   Положення  
17.06.2019 - 21.06.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18 2 Київ   Положення  
17.06.2019 - 23.06.2019 Ukrainian Junior Open TE & ITF Irpin   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Відкриття кортів в парку Топільче 2 Тернопіль   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Smash Cup (вікенд-турнір) 2 Вінниця   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Human Cup 7 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
22.06.2019 - 23.06.2019 Head Superior tour 2 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
24.06.2019 - 29.06.2019 Всеукраїнські змагання до 12 років A Ірпінь   Положення  
24.06.2019 - 28.06.2019 НАТАЛКА 3 2 Одеса   Положення