11.02.2019 - 15.02.2019 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
16.02.2019 - 17.02.2019 |
Кубок Тернополя (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
16.02.2019 - 17.02.2019 |
Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Меморіал памяті Чир'яна
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Human Cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 16.03.2019 |
Кубок Прем’єр А до 12 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
16.03.2019 - 18.03.2019 |
Березнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.03.2019 - 22.03.2019 |
Кубок ХТЗ
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
23.03.2019 - 25.03.2019 |
Кубок Файного Міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 29.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.03.2019 - 31.03.2019 |
ACE CUP 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
FERREXPO CUP 3
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
13.04.2019 - 15.04.2019 |
Квітнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Миколаївська весна
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Ананас 4 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
МАКС-ТУР (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
НАТАЛКА 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 04.05.2019 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Весняна першість Закарпатської області до 12
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Кубок пам'яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
11.05.2019 - 12.05.2019 |
FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|