Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
16.09.2019 - 22.09.2019 VICCOURT CUP by BABOLAT TE & ITF Svyatopetrivske   Положення  
16.09.2019 - 22.09.2019 J5 Chornomorsk TE & ITF Chornomorsk   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 День міста Тячів 2 Тячів   Положення  
16.09.2019 - 19.09.2019 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
21.09.2019 - 22.09.2019 Пам'яті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
21.09.2019 - 22.09.2019 День міста (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
23.09.2019 - 26.09.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 24 2 Київ   Положення  
23.09.2019 - 29.09.2019 Підсумковий турнір Мастерс 2019 A Буча   Положення  
28.09.2019 - 29.09.2019 Камбек (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Херсон   Положення  
28.09.2019 - 29.09.2019 Premier cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
30.09.2019 - 04.10.2019 На Покрову 1 2 Стрий   Положення  
30.09.2019 - 03.10.2019 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
05.10.2019 - 07.10.2019 Вереснева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Осіння першість Луцька (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
05.10.2019 - 06.10.2019 Кубок Русанівки by Babolat 12 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
07.10.2019 - 10.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25 2 Київ   Положення  
07.10.2019 - 13.10.2019 Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ... A Буча   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Selena open (вікенд-турнір)(відмінено) 2 Черкаси   Положення  
12.10.2019 - 13.10.2019 Human Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
14.10.2019 - 18.10.2019 На Покрову 2 2 Стрий   Положення  
14.10.2019 - 19.10.2019 FERREXPO CUP 10 1 Горішні Плавні   Положення  
14.10.2019 - 17.10.2019 Наталка U12 U14 2 Одеса   Положення  
14.10.2019 - 19.10.2019 Всеукраїнські змагання до 18 років A Буча   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Турнір вихідного дня (вікенд-турнір) 2 Виноградів   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Кубок Русанівки by Babolat 13 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
19.10.2019 - 20.10.2019 Premier cup 10 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
21.10.2019 - 24.10.2019 Кубок Олімпу 2 2 Київ   Положення  
26.10.2019 - 27.10.2019 Жовтнева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 31.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26 2 Київ   Положення