Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
23.02.2019 - 24.02.2019 Human Cup 2 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
23.02.2019 - 24.02.2019 Premier cup 2 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
23.02.2019 - 24.02.2019 Кубок Русановки by Babolat 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
25.02.2019 - 01.03.2019 Фортуна 4 2 Одеса   Положення  
02.03.2019 - 03.03.2019 Selena Open (вікенд-турнір) 4 2 Черкаси   Положення  
02.03.2019 - 03.03.2019 Human Cup 3 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
02.03.2019 - 03.03.2019 Львівська весна (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
04.03.2019 - 08.03.2019 Фортуна 5 2 Одеса   Положення  
04.03.2019 - 08.03.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7 2 Київ   Положення  
04.03.2019 - 08.03.2019 FERREXPO CUP 2 1 Горішні Плавні   Положення  
04.03.2019 - 08.03.2019 Меморіал пам'яті Лисакової 2 Сєвєродонецьк   Положення  
11.03.2019 - 16.03.2019 Кубок Прем’єр А до 12 років A Кременчук   Положення  
11.03.2019 - 15.03.2019 Фортуна 6 2 Одеса   Положення  
11.03.2019 - 15.03.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8 2 Київ   Положення  
16.03.2019 - 17.03.2019 Кубок Русановки by Babolat 5 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
16.03.2019 - 18.03.2019 Березнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
18.03.2019 - 23.03.2019 Кубок Прем’єр А до 14 років A Кременчук   Положення  
18.03.2019 - 22.03.2019 Кубок ХТЗ 2 Харків   Положення  
23.03.2019 - 25.03.2019 Кубок Файного Міста (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
25.03.2019 - 30.03.2019 Selena Cup А до 16 років A Черкаси   Положення  
25.03.2019 - 29.03.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9 2 Київ   Положення  
25.03.2019 - 29.03.2019 Ананас 3 by Babolat 2 Київ   Положення  
30.03.2019 - 31.03.2019 ACE CUP 3 (вікенд-турнір) 2 Чернівці   Положення  
01.04.2019 - 05.04.2019 Фортуна 7 2 Одеса   Положення  
01.04.2019 - 06.04.2019 Selena Cup до 18 років A Черкаси   Положення  
01.04.2019 - 05.04.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10 2 Київ   Положення  
01.04.2019 - 05.04.2019 FERREXPO CUP 3 2 Горішні Плавні   Положення  
06.04.2019 - 07.04.2019 Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
06.04.2019 - 07.04.2019 Human Cup 4 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
08.04.2019 - 12.04.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11 2 Київ   Положення