Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
28.10.2019 - 31.10.2019 Осінній Тернопіль 1 Тернопіль   Положення  
28.10.2019 - 31.10.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 03.11.2019 Кубок ХТЗ 1 1 Харків   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 На призи мерії Сєвєродонецька 2 Сєвєродонецьк   Положення  
04.11.2019 - 10.11.2019 FERREXPO CUP 11 1 Горішні Плавні   Положення  
04.11.2019 - 07.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27 2 Київ   Положення  
09.11.2019 - 10.11.2019 Кубок Русанівки by Babolat 14 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
09.11.2019 - 10.11.2019 Human Cup 12 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
11.11.2019 - 17.11.2019 Осінній Кубок Прем'єр 1 Кременчук   Положення  
11.11.2019 - 14.11.2019 Кубок Олімпу 3 2 Київ   Положення  
16.11.2019 - 17.11.2019 Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
16.11.2019 - 17.11.2019 Листопадова арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
18.11.2019 - 21.11.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 28 2 Київ   Положення  
23.11.2019 - 24.11.2019 Кубок Masters Club (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
23.11.2019 - 24.11.2019 Premier cup 11 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
25.11.2019 - 28.11.2019 Кубок Олімпу 4 2 Київ   Положення  
25.11.2019 - 28.11.2019 Меморіал Глухової 2 Сєвєродонецьк   Положення  
30.11.2019 - 01.12.2019 Кубок Русанівки by Babolat 15 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.12.2019 - 05.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 29 2 Київ   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Адреналін збирає друзів 1 Луцьк   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Irpin Cup TE & ITF Irpin   Положення  
07.12.2019 - 08.12.2019 Premier cup 12 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
07.12.2019 - 08.12.2019 Human Cup 13 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 30 2 Київ   Положення  
09.12.2019 - 15.12.2019 FERREXPO CUP 12 1 Горішні Плавні   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Кубок Олімпу 5 2 Київ   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Tecnifibre Cup 14 2 Сєвєродонецьк   Положення  
14.12.2019 - 15.12.2019 Передноворічний турнір 2 Тернопіль   Положення  
14.12.2019 - 15.12.2019 Відкрита першість Ужгорода (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
16.12.2019 - 19.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 31 2 Київ   Положення