24.08.2019 - 25.08.2019 |
День Незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 30.08.2019 |
До дня міста Тернополя
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Львова ім. З. Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 29.08.2019 |
Наталка U12 U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок ФТУ 3 до 10 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 29.08.2019 |
Кришталева ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 29.08.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 22
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок УСТК Сокіл (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 08.09.2019 |
Sofia Cup 2
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 08.09.2019 |
KRAVCHENKO CUP
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 05.09.2019 |
Мукачівський замок
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 05.09.2019 |
Кубок Олімпу 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Chornomorsk CUP 1(вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Human Cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Premier cup 8 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Осінній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Першість ТА Адреналін
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Galychyna Cup
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Юніорська тенісна Ліга (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Wilson Cup 2019
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Миколаївська осінь
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 23
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|