08.04.2019 - 12.04.2019 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
13.04.2019 - 15.04.2019 |
Квітнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.04.2019 - 14.04.2019 |
Premier cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Миколаївська весна
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 18.04.2019 |
Відкрита першість ДЮСШ-1
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Ананас 4 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Карпатська весна (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Весняна першість міста 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
МАКС-ТУР (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 1 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 27.04.2019 |
Кубок МТА
|
1 |
Київ, Пуща-водиця |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 27.04.2019 |
Відкритий Кубок Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
НАТАЛКА 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.04.2019 - 04.05.2019 |
Чемпіонат України до 16 років
|
A |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Весняна першість Закарпатської області дорослі
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Весняна першість Закарпатської області до 12
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 04.05.2019 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.04.2019 - 05.05.2019 |
Кубок Панської гори до 14 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
04.05.2019 - 05.05.2019 |
На Великдень (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ПІВДЕННИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Рівне, с. Великая Омеляна |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 12.05.2019 |
Кубок України
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Кубок пам'яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA до 14
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|