17.12.2018 - 21.12.2018 |
Кубок Олімпу до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний Всеукраїнський фестиваль ЛЕВЕНЯ (до 6,8,10 років)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Ferrum cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний ПІДСУМКОВИЙ вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний однодневний ПІДУМКОВИЙ турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
24.12.2018 - 28.12.2018 |
Фортуна 18
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.12.2018 - 28.12.2018 |
Forehand Cup 30 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.01.2019 - 06.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.01.2019 - 06.01.2019 |
Ace Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
07.01.2019 - 13.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 12 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
07.01.2019 - 11.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.01.2019 - 13.01.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 14 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
19.01.2019 - 20.01.2019 |
Січнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.01.2019 - 20.01.2019 |
Кубок клубу Masters T (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 27.01.2019 |
Viccourt Cup
|
TE & ITF |
Gospodarska Str Sviatopetrivske Village |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Фортуна 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 27.01.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 12
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Tecnifibre 1 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
21.01.2019 - 25.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Human Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Зимова першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
26.01.2019 - 27.01.2019 |
Кубок Русановки by Bаbоlat 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Tecnifibre 2 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 01.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 4
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.01.2019 - 03.02.2019 |
Winter CUP Quali GIRLS 14
|
TE & ITF |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
02.02.2019 - 03.02.2019 |
Premier cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Фoртунa 2
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.02.2019 - 08.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|