Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
08.05.2010 - 16.05.2010 ANTEI CUP 2010 3 Київ   Положення  
11.05.2010 - 17.05.2010 Червона Рута 2 Ізмаїл   Положення  
11.05.2010 - 16.05.2010 Весняний кубок 3 с. Жуковци   Положення  
11.05.2010 - 16.05.2010 Кришталева ракетка 3 Луганськ   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 Кубок "Соняшного Берега" 3 Сакі   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 Острозька весна 2010 3 Острог   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 Меморіал В. Бальви 3 Київ   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 День захисту дітей 1 Харків   Положення  
23.05.2010 - 26.05.2010 Весняна першість м. Києва 3 Київ   Положення  
25.05.2010 - 30.05.2010 Відкрита першість TACE 3 Красилівка   Положення  
25.05.2010 - 30.05.2010 Відкрита першість ТК "Ніка" 2 Івано-Франковськ   Положення  
28.05.2010 - 30.05.2010 День захисту дітей 3 Рівне   Положення  
29.05.2010 - 06.06.2010 Літній Чемпіонат України (Кубок Антошки) A Одеса   Положення  
05.06.2010 - 13.06.2010 MEMORIAL CHERNITSKOY 3 Харьків   Положення  
08.06.2010 - 13.06.2010 Bebko-Auto Cup 1 (14) 3 Херсон   Положення  
08.06.2010 - 13.06.2010 Буковинське літо 3 Чернівці   Положення  
15.06.2010 - 20.06.2010 "Соняшний берег" 3 Сакі   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 ВВЮТ Памяті Чуніна 2 Івано-Франківськ   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 Кубок Тавріди 2 Сімферополь   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 Tecnifibre Cup 2 2 Миколаїв   Положення  
24.06.2010 - 27.06.2010 Відкрита першість ВТК Мегарон 3 Дніпропетровськ   Положення  
25.06.2010 - 27.06.2010 День молоді 3 Рівне   Положення  
26.06.2010 - 30.06.2010 ВЮТ Кубок ВАТ Іскра 3 Львів   Положення  
28.06.2010 - 04.07.2010 Sofiya Cup 2010 1 Рівне   Положення  
29.06.2010 - 04.07.2010 Юність 1 2 Євпаторія   Положення  
29.06.2010 - 04.07.2010 Янтарна ракетка 3 Мілекено   Положення  
29.06.2010 - 04.07.2010 Кубок жаркого літа 3 Красилівка   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Кубок Євроспорту. Tecnifibre Cup 1 Львів   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Кубок Федерації м. Н.Каховка 3 Н.Каховка   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Меморіал І.Д. Котко 3 Київ   Положення