02.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Київ
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
02.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Харків
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
03.12.2018 - 07.12.2018 |
Forehand Cup 27 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.12.2018 - 07.12.2018 |
Фортуна 16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Human cup 20 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки (відмінено)
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Харків
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
10.12.2018 - 14.12.2018 |
Forehand Cup 28 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.12.2018 - 14.12.2018 |
Фортуна 17
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Першість СК Юність
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Відкрита першість СК Юність (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 21.12.2018 |
Forehand Cup 29 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 21.12.2018 |
Кубок Олімпу до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний Всеукраїнський фестиваль ЛЕВЕНЯ (до 6,8,10 років)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Ferrum cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний ПІДСУМКОВИЙ вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний однодневний ПІДУМКОВИЙ турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
24.12.2018 - 28.12.2018 |
Фортуна 18
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.12.2018 - 28.12.2018 |
Forehand Cup 30 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.01.2019 - 06.01.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.01.2019 - 06.01.2019 |
Ace Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
07.01.2019 - 13.01.2019 |
Кубок FERREXPO до 12 років
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|