Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
16.08.2010 - 22.08.2010 Masters Tecnifibre 2 Миколаїв   Положення  
19.08.2010 - 22.08.2010 День Незалежності 3 Полтава   Положення  
22.08.2010 - 29.08.2010 УТТ 2 0 Івано- Франківськ   Положення  
27.08.2010 - 05.09.2010 На призи A.B.I.P. Tennis club до 14 2 с. Жуковци   Положення  
30.08.2010 - 05.09.2010 Золота Осінь 3 Судак   Положення  
30.08.2010 - 05.09.2010 ВВЮТ Кубок "Тел-Сат" 2 Львів   Положення  
30.08.2010 - 05.09.2010 Міцний горішок 2 Донецьк   Положення  
05.09.2010 - 12.09.2010 Соняшна ракетка 3 Мелекіно   Положення  
06.09.2010 - 12.09.2010 Shostka Cup 3 Шостка   Положення  
06.09.2010 - 12.09.2010 Кубок Дуная 3 Ізмаіл   Положення  
07.09.2010 - 12.09.2010 LVIV OPEN 3 Львів   Положення  
13.09.2010 - 19.09.2010 ВВЮТ "Осінні зорі" 3 Львів   Положення  
13.09.2010 - 19.09.2010 Bebco Auto Cup Masters 2 Херсон   Положення  
13.09.2010 - 19.09.2010 Кубок мера м. Острог 3 Острог   Положення  
13.09.2010 - 19.09.2010 Кубок Осені 3 Красилівка   Положення  
19.09.2010 - 23.09.2010 Осіння першість м. Києва 3 Київ   Положення  
19.09.2010 - 26.09.2010 KIEV INTERNATIONAL CUP by LOTTO 3 Київ   Положення  
23.09.2010 - 26.09.2010 День м. Полтава 3 Полтава   Положення  
26.09.2010 - 03.10.2010 ВВЮТ "Кубок Лева" 1 Львів   Положення  
26.09.2010 - 01.10.2010 Чемпіонат осередків Києва та Київської обл 3 Київ   Положення  
27.09.2010 - 03.10.2010 Сонячний берег 3 Саки   Положення  
02.10.2010 - 10.10.2010 NIKE JUNIOR TOUR 1 Рівне   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Кубок Федерації Тенісного Криму 2 Сімферополь   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Сонячний жовтень 3 Красилівка   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Відкритий чемпіонат області 2 Острог   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Мастерс Ракетки 2 Маріуполь   Положення  
07.10.2010 - 10.10.2010 Кубок Осені до 10,14 2 с. Жуковци   Положення  
18.10.2010 - 24.10.2010 МАСТЕРС УТТ 0 Кременчук   Положення  
18.10.2010 - 24.10.2010 Кубок Осені до 14 2 с. Жуковци   Положення  
25.10.2010 - 29.10.2010 ВЮТ "Мрія" 2 Северодонецьк   Положення