28.06.2010 - 04.07.2010 |
Sofiya Cup 2010
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
29.06.2010 - 04.07.2010 |
Янтарна ракетка
|
3 |
Мілекено |
|
Положення |
|
29.06.2010 - 04.07.2010 |
Юність 1
|
2 |
Євпаторія |
|
Положення |
|
29.06.2010 - 04.07.2010 |
Кубок жаркого літа
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Кубок Федерації м. Н.Каховка
|
3 |
Н.Каховка |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Меморіал І.Д. Котко
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Кубок Євроспорту. Tecnifibre Cup
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
11.07.2010 - 18.07.2010 |
Кубок м. Тячів (Пам'яті З.М. Шуфрича)
|
1 |
Тятчів |
|
Положення |
|
12.07.2010 - 18.07.2010 |
Tecnifibre Cup 3
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
Bebco Auto Cup 2
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
Кубок СКТ "Сітек-Динамо"
|
2 |
Сімферополь |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
ЮТ "Ferrexpo Tennis Cup"
|
3 |
Комсомольськ |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 23.07.2010 |
Arena-city Cup - 1
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 23.07.2010 |
Кубок ТК "Престиж"
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 25.07.2010 |
Зірка Прикарпаття
|
3 |
Івано- Франківськ |
|
Положення |
|
20.07.2010 - 25.07.2010 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
23.07.2010 - 25.07.2010 |
Літні Канікули
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
25.07.2010 - 31.07.2010 |
Літня першість м. Києва
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 31.07.2010 |
KIRSCHBAUM CUP
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 31.07.2010 |
Ейс Юніор 3
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 01.08.2010 |
ВВЮТ Кубок З. Домброського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 01.08.2010 |
Відкрита першість м. Севастополь
|
3 |
Севастополь |
|
Положення |
|
01.08.2010 - 08.08.2010 |
Dnepr Cup
|
1 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
02.08.2010 - 08.08.2010 |
Відкритий чемпіонат області
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
Кубок сестер Бондаренко
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
Відкрита першість ТК "Шостка"
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
Bebko auto cup 3
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
День Незалежності
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
16.08.2010 - 22.08.2010 |
Меморіал памяті В.С. Великих
|
3 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
16.08.2010 - 19.08.2010 |
Arena-city Cup - 2
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|