28.06.2010 - 04.07.2010 |
Кубок КС ДЮСШОР (12)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
29.06.2010 - 04.07.2010 |
Янтарна ракетка
|
1 |
Мілекено |
|
Положення |
|
29.06.2010 - 04.07.2010 |
Юність 1
|
3 |
Євпаторія |
|
Положення |
|
30.06.2010 - 04.07.2010 |
ВЮТ Іскра ВАТ Іскра
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
01.07.2010 - 04.07.2010 |
Літня першість м. Полтава
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Меморіал І.Д. Котко
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Sapronov-tennis junior cup
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 11.07.2010 |
Кубок Федерації м. Н.Каховка
|
3 |
Н.Каховка |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 10.07.2010 |
Літня першість м.Шостка
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
05.07.2010 - 10.07.2010 |
На призи A.B.I.P. Tennis club 1
|
2 |
с.Жуковци |
|
Положення |
|
12.07.2010 - 18.07.2010 |
Tecnifibre Cup 3
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
12.07.2010 - 18.07.2010 |
Ейс Юніор 2
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
Червона Рута
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
ЮТ "Ferrexpo Tennis Cup"
|
3 |
Комсомольськ |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 23.07.2010 |
Кубок ТК "Престиж"
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 25.07.2010 |
Зірка Прикарпаття
|
2 |
Івано- Франківськ |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
Bebco Auto Cup 2
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 24.07.2010 |
Кубок СКТ "Сітек-Динамо"
|
2 |
Сімферополь |
|
Положення |
|
20.07.2010 - 23.07.2010 |
Літній кубок Гран-Прі 12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
20.07.2010 - 25.07.2010 |
Подільська Надія
|
3 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
23.07.2010 - 25.07.2010 |
Літні Канікули
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
25.07.2010 - 01.08.2010 |
Відкрита першість м. Черівці
|
1 |
Чернівці |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 31.07.2010 |
KIRSCHBAUM CUP
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 31.07.2010 |
Ейс Юніор 3
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
01.08.2010 - 08.08.2010 |
Кубок Херсону
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
01.08.2010 - 08.08.2010 |
Літня першість м. Києва
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
Кубок сестер Бондаренко
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
ВЮТ Нафтуся
|
3 |
Трускавець |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
День Незалежності
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.08.2010 - 15.08.2010 |
Відкрита першість ТК "Шостка"
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|