01.08.2020 - 02.08.2020 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Кубок Tennis Life (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Smash Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 06.08.2020 |
ЕТС Cup 1
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 06.08.2020 |
Ace Cup
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 07.08.2020 |
Кубок Дніпра
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 09.08.2020 |
Чемпіонат України до18
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 09.08.2020 |
Чемпіонат України серед ветеранів
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 10.08.2020 |
Tennispark Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 09.08.2020 |
Smash Weekend (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 09.08.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 09.08.2020 |
MAYAMI Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Мемориал пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 14.08.2020 |
КУБОК ПРЕЗИДЕНТА ФТУ
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Відкритий Чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок AKS 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 21.08.2020 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу на призи Park Residence
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 23.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 16 на призи першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф.
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 23.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 24.08.2020 |
Серпнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Sportrend cup by Yonex 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
День незалежности (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Прометей 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 29.08.2020 |
Кубок ФТУ U10 на призи Park Residence
|
A |
Одеса |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
ЕТС Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 30.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 18
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 27.08.2020 |
Кубок пам'яті З. Домбровського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|