08.06.2010 - 13.06.2010 |
Bebko-Auto Cup 1 (14)
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
12.07.2010 - 18.07.2010 |
Tecnifibre Cup 3
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
13.09.2010 - 19.09.2010 |
Кубок мера м. Острог
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
11.05.2010 - 16.05.2010 |
Слава труду
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
03.09.2010 - 05.09.2010 |
Прометей
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
04.10.2010 - 10.10.2010 |
Ейс Юніор 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
03.01.2011 - 09.01.2011 |
Відкрита Першість Мегарон 1
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
12.02.2010 - 14.02.2010 |
"Водолій" (увага положення змінено!)
|
3 |
Рівне |
|
Положення |
|
16.08.2010 - 22.08.2010 |
Меморіал памяті В.С. Великих
|
3 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
13.09.2010 - 19.09.2010 |
Кубок Осені
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.07.2010 - 01.08.2010 |
Відкрита першість м. Севастополь
|
3 |
Севастополь |
|
Положення |
|
04.10.2010 - 10.10.2010 |
Осіння першість Голосіївського району
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.04.2010 - 18.04.2010 |
Острозькі канікули
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
05.04.2010 - 10.04.2010 |
Великий шовковий шлях
|
3 |
Судак |
|
Положення |
|
25.07.2010 - 31.07.2010 |
Літня першість м. Києва
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.08.2010 - 22.08.2010 |
Masters Tecnifibre
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
01.08.2010 - 08.08.2010 |
Літня першість м. Києва
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
11.05.2010 - 16.05.2010 |
Кришталева ракетка
|
3 |
Луганськ |
|
Положення |
|
28.05.2010 - 30.05.2010 |
День захисту дітей
|
3 |
Рівне |
|
Положення |
|
03.01.2011 - 07.01.2011 |
Кубок ТК Премєр(10)
|
3 |
Кременчук |
|
Положення |
|
13.04.2010 - 18.04.2010 |
Золоте руно
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
23.07.2010 - 25.07.2010 |
Літні Канікули
|
3 |
Острог |
|
Положення |
|
20.09.2010 - 26.09.2010 |
Ейс Юніор 8
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
22.11.2010 - 28.11.2010 |
Ейс Юніор 16
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
19.07.2010 - 25.07.2010 |
Літня першість м. Києва
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
12.04.2010 - 17.04.2010 |
Мастер Кубок 2010
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2010 - 23.05.2010 |
Кубок "Соняшного Берега"
|
3 |
Сакі |
|
Положення |
|
11.10.2010 - 17.10.2010 |
Ейс Юніор 11
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
10.01.2011 - 16.01.2011 |
Кубок ТК Премєр(12)
|
3 |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.06.2010 - 27.06.2010 |
Відкрита першість ВТК Мегарон
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|