27.05.2011 - 29.05.2011 |
Прометей 1
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
24.06.2011 - 26.06.2011 |
"Полтавська битва"
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
12.08.2011 - 14.08.2011 |
Прометей 4
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
10.05.2011 - 15.05.2011 |
"Червона Рута" на призи DSMS Viena
|
3 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.06.2011 - 15.06.2011 |
Кубок Валерії
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
04.04.2011 - 08.04.2011 |
Великий шовковий шлях
|
3 |
Судак |
|
Положення |
|
29.08.2011 - 04.09.2011 |
Кубок Олімпу 3
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
27.09.2011 - 02.10.2011 |
Відкрита першість Одеської області
|
3 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
12.09.2011 - 18.09.2011 |
Кубок Осені
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
03.08.2011 - 07.08.2011 |
Відкрита Першість Мегарон липень
|
3 |
Дніпропетровськ |
|
Положення |
|
03.10.2011 - 09.10.2011 |
Соняшний жовтень
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
09.06.2011 - 12.06.2011 |
Head Cup 1
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
01.07.2011 - 03.07.2011 |
Літня першість м. Полтава
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
18.07.2011 - 24.07.2011 |
FERREXPO CUP
|
3 |
Комсосмольськ |
|
Положення |
|
15.02.2011 - 18.02.2011 |
Меморіал братів Глинки
|
3 |
Кривий Ріг |
|
Положення |
|
16.05.2011 - 22.05.2011 |
День захисту дітей
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
13.06.2011 - 19.06.2011 |
Відкрита Першість ТК Шостка(12,14)
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|
13.06.2011 - 18.06.2011 |
Кубок Федерації Н. Каховки
|
3 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.10.2011 - 09.10.2011 |
Stirol Cup
|
3 |
Горлівка |
|
Положення |
|
13.06.2011 - 19.06.2011 |
Відкрита першість м. Харків
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
06.06.2011 - 12.06.2011 |
Соняшний берег
|
3 |
Саки |
|
Положення |
|
27.06.2011 - 03.07.2011 |
Кубок жаркого літа
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.09.2011 - 25.09.2011 |
На призи Ейс Юніор 2
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
31.10.2011 - 06.11.2011 |
Кубок Наталії (Відмінено)
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
20.05.2011 - 22.05.2011 |
Кубок Полтавського ДБК
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
09.06.2011 - 12.06.2011 |
Відкрита Першість ТД Майстер
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
01.07.2011 - 03.07.2011 |
Прометей 2
|
3 |
Дніпродзержинськ |
|
Положення |
|
22.08.2011 - 28.08.2011 |
Серпневі Зірки
|
3 |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.04.2011 - 23.04.2011 |
Nikolaev Cup 2
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
04.07.2011 - 07.07.2011 |
Літня першість м. Шостка
|
3 |
Шостка |
|
Положення |
|