Федерація Тенісу УкраїниУГОДА КОРИСТУВАЧА

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА САЙТОМ

Для того, щоб отримати логін та пароль для доступу до онлайн сервісу Вам необхідно стати користувачем сайту http://ftu.org.ua.

Вартість річного обслуговування по реєстрації користувача складає 500,00 грн (п'ятсот гривень).

2. ОПЛАТА ЗА РЕЄСТРАЦІЮ КОРИСТУВАЧА

Для того, щоб оплатити реєстрацію користувача Вам необхідно:

  • 2.1. Пройти реєстрацію на сайті.
  • 2.2. Оплатити реєстрацію користувача через банк або будь-яку онлайн платіжну систему що дозволяє проводити оплату за банківськими реквізитами (Privat24, EasyPay і т.д.), згідно квитанції, яку Ви зможете отримати після ознайомлення з угодою користувача.

Будь ласка вказуйте у призначенні платежу прізвище, ім'я та рік народження гравця. Активація гравця без такої інформації може здійснюватися із значною затримкою, або не здійснена взагалі, з огляду неможливості ідентифікації оплати.

3. ТОЧНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

У разі виявлення неточних даних або застарілої інформації на сайті, Ви можете відредагувати її через онлайн сервіс в розділі «Мій профайл».

4. ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

  • 4.1. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційної інформації (логін, пароль).
  • 4.2. Ви погоджуєтесь взяти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються під вашим профілем.
  • 4.3. Ви не маєте права передавати Ваші унікальні дані іншим особам.
  • 4.4. Ви будете приймати всі необхідні заходи для забезпечення збереження Вашої інформації та зобов'язані, у разі несанкціонованого доступу до вашого облікового запису, негайно проінформувати технічний відділ сайту коротким повідомленням на email ftu.org.ua@gmail.com
  • 4.5. Ви несете відповідальність за достовірність наданої особистої інформації. При зміні даних, Ви погоджуєтесь відредагувати особисту інформацію в розділі «Мій профайл».

5. ДОСТУП ДО САЙТУ

  • 5.1. Ви погоджуєтесь з тим, що не будете піддавати апаратне або програмне забезпечення загрозам атаки комп'ютерних вірусів, черв'яків, троянських коней і т.п.
  • 5.2. Сайт не несе відповідальності за зміст і функціонування інших веб-сайтів, на які він посилається.
  • 5.3. Будь-який користувач сайту має право підписуватися на додаткові послуги онлайн сервісу, а так само купувати або оплачувати що-небудь онлайн.

Я згодний з Угодою Користувача і ознайомлений з «Регламентом проведення національних змагань»


Для гравців 2009 року народження та молодше річне обслуговування по реєстрації користувача сайта ФТУ (для гравців, які беруть участь у змаганнях виключно до 10 років) - БЕЗКОШТОВНО!


Для прискорення активації гравця копії квитанцій надсилайте в електронному виді на Е-mail: ftu.activation@gmail.com*Оплату можуть здійснювати тільки особи, які досягли повноліття.