Федерація Тенісу України

Автомобільний партнер
Федерації тенісу України


УГОДА КОРИСТУВАЧА

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА САЙТОМ

Для того, щоб отримати логін та пароль для доступу до онлайн сервісу Вам необхідно стати користувачем сайту http://ftu.org.ua.

Вартість річного обслуговування по реєстрації користувача складає 500,00 грн (п'ятсот гривень).

2. ОПЛАТА ЗА РЕЄСТРАЦІЮ КОРИСТУВАЧА

Для того, щоб оплатити реєстрацію користувача Вам необхідно:

  • 2.1. Пройти реєстрацію на сайті.
  • 2.2. Оплатити реєстрацію користувача через банк або будь-яку онлайн платіжну систему що дозволяє проводити оплату за банківськими реквізитами (Privat24, EasyPay і т.д.), згідно квитанції, яку Ви зможете отримати після ознайомлення з угодою користувача.

Будь ласка вказуйте у призначенні платежу прізвище, ім'я та рік народження гравця. Активація гравця без такої інформації може здійснюватися із значною затримкою, або не здійснена взагалі, з огляду неможливості ідентифікації оплати.

3. ТОЧНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

У разі виявлення неточних даних або застарілої інформації на сайті, Ви можете відредагувати її через онлайн сервіс в розділі «Мій профайл».

4. ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

  • 4.1. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційної інформації (логін, пароль).
  • 4.2. Ви погоджуєтесь взяти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються під вашим профілем.
  • 4.3. Ви не маєте права передавати Ваші унікальні дані іншим особам.
  • 4.4. Ви будете приймати всі необхідні заходи для забезпечення збереження Вашої інформації та зобов'язані, у разі несанкціонованого доступу до вашого облікового запису, негайно проінформувати технічний відділ сайту коротким повідомленням на email ftu.org.ua@gmail.com
  • 4.5. Ви несете відповідальність за достовірність наданої особистої інформації. При зміні даних, Ви погоджуєтесь відредагувати особисту інформацію в розділі «Мій профайл».

5. ДОСТУП ДО САЙТУ

  • 5.1. Ви погоджуєтесь з тим, що не будете піддавати апаратне або програмне забезпечення загрозам атаки комп'ютерних вірусів, черв'яків, троянських коней і т.п.
  • 5.2. Сайт не несе відповідальності за зміст і функціонування інших веб-сайтів, на які він посилається.
  • 5.3. Будь-який користувач сайту має право підписуватися на додаткові послуги онлайн сервісу, а так само купувати або оплачувати що-небудь онлайн.

Я згодний з Угодою Користувача і ознайомлений з «Регламентом проведення національних змагань»


Для гравців 2009 року народження та молодше річне обслуговування по реєстрації користувача сайта ФТУ (для гравців, які беруть участь у змаганнях виключно до 10 років) - БЕЗКОШТОВНО!


Для прискорення активації гравця копії квитанцій надсилайте в електронному виді на Е-mail: ftu.activation@gmail.com*Оплату можуть здійснювати тільки особи, які досягли повноліття.