Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Звітно-виборча Конференція ФТУ

13.10.2022

Звітно-виборча Конференція ФТУ

Президія Федерації тенісу України призначила дату проведення чергової звітно-виборчої Конференції. Вона має відбутися 10 грудня 2022 року.

Незважаючи на воєнний стан та критичну ситуацію в Україні, ФТУ має продовжувати свою діяльність у легальному полі та виконувати свої статутні цілі та завдання. В обставинах військових дій було прийнято рішення провести Конференцію в дистанційному режимі за допомогою сучасних методів електронного зв'язку, що відповідає вимогам Статуту (пункт 6.2.1.).

Кандидати на посаду Президента ФТУ, які мають право на балотування згідно вимог Статуту, мають надіслати до Дирекції свої заяви на кандидатство до 27 жовтня 2022 року, тобто за 45 днів до Конференції. За 30 днів до проведення Конференції прізвища кандидатів будуть опубліковані на офіційному сайті ФТУ.

Також на своєму засіданні Президія погодила норми представництва (квоти) на звітно-виборчу конференцію, а отже усі відокремлені підрозділи мають провести свої засідання не пізніше ніж за 30 днів до Конференції та визначити своїх делегатів на Конференцію.

Порядок денний буде оголошений за 10 днів до початку Конференції.