Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Вибори голів відокремлених підрозділів ФТУ

20.10.2020

Сьогодні вибори голови обласного підрозділу відбувалися у південній столиці України — Одесі.
Треба відзначити, що Одеський обласний відокремлений підрозділ ФТУ є одним з лідерів українського тенісу, як за кількістю гравців, так і за тренерським складом. Не можна не згадати, що дві провідні тенісистки України: Еліна Світоліна та Даяна Ястремська — одеситки. На жаль, останнім часом у самій Південній Пальмірі виникли неабиякі труднощі з якісною тенісною інфраструктурою. Але ми впевнені, що в осяжному майбутньому в Одесі постануть нові тенісні центри та славетні традиції будуть збережені!
У виборах очільника Одеського тенісу взяли участь 28 делегатів. Це рекордна кількість на даний момент для таких виборів. Виборча конференція була непростою. Були дискусії, суперечки, претензії. Але дуже приємно відзначити, що сторони почули одна одну та знайшли компроміс.
На посаду голови балотувались: діючий голова — Родіон Лефтерьєв та президент Еліт Теніс Клабу — Юрій Губанков.
Після довгих обговорень та багатьох виступів виборча конференція 26-ма голосами підтримала та визначила новообраним головою Одеського обласного відокремленого підрозділу ФТУ — Юрія Губанкова.
Новообраний голова у своєму вітальному слові оголосив, що вдячний попередньому очільнику Родіону Лефтерьєву за великий внесок в розвиток Одеського тенісу у дуже важкі часи та запропонував запровадити для нього посаду почесного голови, а також  призначив своїм заступником Заслуженого тренера України — Валерія Бахчевана. Делегати одностайно схвалили таке рішення.
Від Федерації тенісу України ми вдячні Юрію Губанкову за ініціативність, щирість та відкритість і вітаємо з обранням на відповідальну посаду. Щиро бажаємо реалізувати усі задуми, які він задекларував у своїй передвиборчій програмі.