Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Міжнародна експансія партнерів ФТУ

13.06.2016

Юридичний партнер Федерації тенісу України міжнародна юридична група AstapovLawyers оголошує про злиття з європейською юридичною фірмою повного циклу Baltic Business Group, з офісами в Німеччині та Латвії. Фірми уклали угоду про стратегічне партнерство, яке передбачає спільну роботу на ринках Європи і СНД під єдиним брендом Eterna Law. Об'єднаною компанією буде управляти рада партнерів.
Злиття вступило в силу 16-го травня 2016 року.
Дане об'єднання і посилення групи офісами в Дюссельдорфі та Ризі викликано очікуваннями бізнесу, який на сьогоднішній день інтенсивно розглядає можливості виходу на європейські ринки. Розташування одного з нових офісів компанії в промисловому серці Німеччини - Дюссельдорфі, уможливить більш ефективну комунікацію з представниками найбільшого світового бізнесу, що має штаб-квартири або представництва в місті.
На сьогодні група включає 5 офісів: в Києві, Алмати, Москві, Дюсссельдорфе і Ризі. Група планує подальшу експансію на європейський ринок з дедалі більшим розширенням географічного покриття. Наступним кроком стане відкриття найближчим часом офісу Eterna Law в Відні.
Об'єднання двох юридичних фірм в єдиний бренд є стратегічною метою групи і дозволить розширити продуктову лінійку і географічне охоплення в інтересах її клієнтів і є логічним кроком на шляху до створення юридичної фірми, що надає повний комплекс послуг з регіональним покриттям на території Європи і СНД.