Федерації тенісу України

Стаховський та Долгополов залишають Вімблдон

30.06.2013

Третій раунд чоловічого одиночного розряду став останнім для українці Сергія Стаховського та Олександра Долгополова.

Стаховський після феєрічної перемоги над Роджером Федерером, грав проти непоступливого австрійця Юргена Мельцера, який свого часу входив до топ-10 світового рейтингу АТР. Перший сет взяв австрієць - 6:2, на початку другої партії українець пошкодив гомівку, але, на щастя, зумів продовжити матч. Більш того Стах впевнено взяв другий сет - 6:2. У третій партії за рівної боротьби вдача посмвіхнулась Мельцеру - 7:5, а в четвертому сеті австрієць одразу зробив брейк на подачі суперника. Сергій мав шанси зрівняти рахунок, але це був не його день. У підсумку далі йде Мельцер, а Стаховський залишає Вімблдон з особистим рекордом.

Олександр Долгополов був близьким до того, щоб створити чергову гучну сенсацію турніру. У поєдинку проти іспанця Давіда Ферера (№ 4 посіву) Сашко вів по сетах - 2:1. Але, на жаль, дотиснути суперника українець не зміг. У підсумку перемога іспанця - 6:7, 7:6 2:6, 6:1, 6:2.