Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

КД. Україна-Швеція. Коментарі Філіми, Долгополова та Молчанова

04.04.2013

Після церемонії жеребкування капітан збірної Михайло Філіма та Денис Молчанов, який має зіграти перший "живий" матч за збірну у своїй кар'єрі, та лідер збірної Олександр Долгополов надали свої експрес-коментарі...

Михайло Філіма: "Шведи можуть зіграти свої кращі матчі"

- Чому саме Долгополов та Молчанов зіграють у перший день?
"Рішення щодо того, хто і коли гратиме, приймалося на основі багатьох факторів і тренувального процесу. Олександр Долгополов нині у хорошій формі, до того ж він – перший номер нашої збірної. Денис Молчанов провів хорошу американську серію і, як на мене, готовий до цього матчу ліпше, ніж інші хлопці". 

- Що думаєте про суперників-шведів?
- Кожен матч Кубка Девіса унікальний, адже це командний турнір. У нас немає жодної недооцінки суперника попри нижчий рейтинг у них в одиночному розряді. Дуже часто гравець, який перебуває нижче у рейтингу, безпосередньо у матчі Кубка Девіса, коли грає не для себе, а за усю команду, яка стоїть за ним, показує теніс значно вищого класу, ніж той, який характеризує його місце у рейтингу. У шведів два дебютанти на цьому рівні, тож невідомо, як вони себе проявлять: чи буде сильне хвилювання, з яким вони не зможуть впоратися, або навпаки – це можуть бути найкращі матчі в їхньому житті. Так чи інакше, сподіваюся, вся наша команда до кожного поєдинку підходитиме з максимальною самовіддачею, і зробимо все, щоб перемогти у цьому раунді.

Денис Молчанов: "Готовий грати і п'ять сетів"

- Для вас було несподіванкою, що капітан поставив вас на живий матч?
Ми приїжджаємо грати командою, а кому виходити на корт, визначає капітан, відповідно до готовності саме у цей момент. Кожен з нас прибуває до збірної і віддається на 100%, тому що граємо за країну!
- Чи грали ви до цього п'ятисетові матчі?
- Грав п’ятисетові матчі свого часу, але вони закінчілися у трьох партіях. Не вважаю це якоюсь проблемою, можу провести і 5 сетів...
- Чи не тисне на вас відповідальність за результат?
- Тиску від того, що треба вийти на корт у перший день, немає, хіба що від перших номерів нашої збірної (сміється).

Олександр Долгополов: "Першим грати легше"

- Те, що я виходитиму одразу на перший матч, добре. Якщо все буде нормально і я зможу продемонструвати хороший рівень тенісу, ми поведемо – 1:0, то Денису Молчанову буде комфортніше після цього проводити свій поєдинок. Виходити першим, певно що, навіть простіше, адже немає ще тиску, хоча для мене це не принципово.