Зюкина Софія СергіївнаХарків |
|
Дата народження: | 12 лютого 2009 р. |
Місце народження: | Харків |
Резиденція гравця: | Харків |
Тренер: | Прудкін І.Ю. |
Улюблене покриття: | Ґрунт |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
18.03.2019 | Кубок ХТЗ | 2 | 1/8 | 1/4 | 1.25 | - | - | ||
25.05.2019 | Травнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
22.06.2019 | Head Superior tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
29.06.2019 | Premier cup 4 (вікенд-турнір) | 2 | 0 | - | - | ||||
10.08.2019 | Відкрита першість області 1... | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
04.11.2019 | FERREXPO CUP 11 | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
09.11.2019 | Human Cup 12 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 5 | -5 | - | - | ||
07.12.2019 | Human Cup 13 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
25.01.2020 | Dnipro Junior Tour 1(вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
22.02.2020 | Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
06.06.2020 | Кубок Superior (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
08.06.2020 | Дніпро Cup | 1 | 1/16 | 1/4 | 13 | - | 13 | ||
22.06.2020 | Tennispark Tour by HEAD 2 | 2 | 1/8 | ПФ | 5.75 | - | - | ||
11.07.2020 | Кубок Superior (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
18.07.2020 | Кубок Прометея (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
27.07.2020 | Кубок AKS | 2 | 1/8 | ПФ | 6.5 | - | - | ||
15.08.2020 | Кубок AKS 1 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
12.09.2020 | Відкрита першість області... | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
03.10.2020 | Кубок Україна в серці... | 2 | 1/16 | 1 | - | - | |||
31.10.2020 | Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
14.11.2020 | Кубок АКS 6 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
16.11.2020 | FERREXPO CUP 4 | 2 | ПФ | Ф | 23 | - | 23 | ||
23.11.2020 | Категорія А U12 | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | 11.25 | ||
14.12.2020 | Tecnifibre cup 2 | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | 10 | ||
08.02.2021 | Tecnifibre cup 1 | 2 | 1/8 | 1/4 | 4.25 | - | - | ||
29.03.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | 18.75 | ||
26.04.2021 | Турнір пам’яті Запорощенко В.Я. | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | - | ||
17.05.2021 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U12 | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
26.06.2021 | Paka Cup | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
05.07.2021 | Зірки Поділля | 2 | Ф | ПФ | 23.75 | - | 23.75 | ||
31.07.2021 | Dnipro Cup 1 | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
07.08.2021 | Літній Кубок ТА3 | 3 | ПФ | 10 | - | 10 | |||
17.08.2021 | Kharkiv City Cup by Elina... | 1 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | 12.5 | ||
25.09.2021 | Dnipro Cup 2 | 3 | Ф | 15 | - | 15 | |||
27.09.2021 | Кубок Сєвєродонецька | 2 | 1/8 | 1/4 | 4.25 | - | - | ||
04.10.2021 | Кубок першого президента ФТУ... | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 |
20.02.2021 | Кубок AKS | 3 | 1/16 | 1 | - | - | |||
16.10.2021 | Dnipro Cup 3 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
23.10.2021 | Кубок AKS 3 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
27.11.2021 | Турнір пам'яті Шипунова Г.Є. | 3 | 1/8 | 2 | - | 2 | |||
04.12.2021 | Кубок AKS 4 | 3 | 1/16 | 1 | - | - | |||
08.01.2022 | Кубок АКС 1 | 3 | ПФ | 10 | - | 10 | |||
24.01.2022 | Кубок АКС до 14 | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 146.5=114+(150*0.25)+(0*0.25)-5 |
до 14 років | 56.8=25+(10*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 5.5=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |