Давидов Денис ОлександровичХарків |
|
Дата народження: | 24 травня 2007 р. |
Місце народження: | Харків |
Резиденція гравця: | Харків |
Улюблене покриття: | Ґрунт |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
23.06.2018 | Head Superior tour 3 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 1 | - | 1 | |||
03.08.2019 | Літній Кубок ТА3 by Babolat... | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
28.10.2019 | Кубок ХТЗ 1 | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
04.11.2019 | На призи мерії Сєвєродонецька | 2 | 1/4 | П | 12.5 | - | - | ||
30.11.2019 | Кубок Русанівки by Babolat 15... | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
13.01.2020 | Кубок FERREXPO U14 | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
10.02.2020 | Меморіал памяті Чир'яна Р. | 2 | 14к | П | 21.5 | - | 21.5 | ||
27.06.2020 | Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір) | 2 | 5 | -5 | - | - | |||
29.06.2020 | Tennispark Tour by HEAD | 2 | 1/8 | ПФ | 5.75 | - | - | ||
13.07.2020 | Літній Кубок ТА1 by Babolat | 2 | ПФ | П | 25.5 | - | 25.5 | ||
25.07.2020 | Дніпро Cup 1 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
01.08.2020 | Літній Кубок ТА2 by Babolat... | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
03.08.2020 | Кубок Дніпра | 1 | 1/16 | 3 | - | - | |||
10.08.2020 | Літній Кубок ТА3 by Babolat | 2 | ПФ | П | 22.5 | - | - | ||
22.08.2020 | Прометей 1 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
29.08.2020 | Літня першість області 1... | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
12.09.2020 | Кубок АКS 3 (вікенд-турнір) | 2 | 0 | - | - | ||||
26.09.2020 | Megaron Сup U14 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
10.10.2020 | Кубок АКS 5 (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
17.10.2020 | Жовтнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
26.10.2020 | Всеукраїнські змагання на критих... | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
30.11.2020 | Категорія А U14 | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
07.12.2020 | Tecnifibre cup 1 | 2 | Ф | Ф | 25 | - | 25 | ||
27.01.2021 | Меморіал Чір'яна | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | - | ||
20.02.2021 | Кубок AKS | 3 | 1/16 | 1 | - | - | |||
22.02.2021 | Kirschbaum Сup | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
22.03.2021 | FERREXPO CUP 1 | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
05.04.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/8 | 15 | - | - | |||
10.05.2021 | Love tennis series 2 (перенесено... | 2 | Ф | Ф | 25 | - | 25 | ||
31.05.2021 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
21.06.2021 | Кубок AKS 2 | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
12.07.2021 | КУБОК ПРЕЗИДЕНТА ФТУ | A | 10к | 25к | 16.25 | - | - | ||
19.07.2021 | Літній Кубок ТА2 | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
11.10.2021 | Кубок МТА U14 | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | 21.25 | ||
18.10.2021 | Меморіал Фільова | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
22.11.2021 | Tennispark CUP U14 | A | 1/16 | ПФ | 15 | - | - | ||
04.12.2021 | Кубок AKS 4 | 3 | Ф | 15 | - | - |
20.06.2020 | Літня першість області... | 2 | 1/8 | 2 | - | 2 | |||
22.06.2020 | Premier Cup 1 | 2 | 0 | - | 0 | ||||
19.09.2020 | День міста (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
24.05.2021 | Forehand Cup 11 | 2 | ПФ | П | 22.5 | - | 22.5 | ||
28.06.2021 | Кубок СОК Євроспорт | 1 | ПФ | 1/8 | 32.5 | - | 32.5 | ||
18.08.2021 | Kharkiv City Cup by Elina... | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
23.08.2021 | Lake Park Open | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | 11.25 | ||
07.02.2022 | Tennispark CUP U16 | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 159.5=125+(138*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 14 років | 333.65=248+(235*0.25)+(0*0.25)-5 |
до 16 років | 169.85=82+(110*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 10.95=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |