Павлов Максим ДмитровичЄвпаторія |
|
Дата народження: | 12 грудня 1996 р. |
Місце народження: | Євпаторія |
Резиденція гравця: | Євпаторія |
Тренер: | Федорова В. М. |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
14.01.2007 | ВЮТ "На призи Зимових... | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
26.03.2007 | Юнацький турнір на призи ТМ Сири... | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
24.06.2007 | Євпаторія Юність | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
16.07.2007 | Кубок СКТ Сітек-Динамо | 3 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
09.12.2007 | Молода Гвардія | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
17.02.2008 | ЮТ "На призи мерії... | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
24.03.2008 | ЮТ "Херсонеська весна" | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
21.04.2008 | Кубок СКТ "Ситек Динамо" | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
20.05.2008 | Кубок "АТ "Веркон" | 2 | 1/4 | 10 | - | очікування | |||
05.06.2008 | Pro SPORT CUP 1 | 2 | 5к | 5 | - | очікування | |||
16.06.2008 | Кубок "Таврида" | 2 | ПФ | 15 | - | очікування | |||
23.06.2008 | ЮТ "Євпаторія Юність" | 1 | 1/4 | 15 | - | очікування | |||
08.07.2008 | Кубок "Євроспорту" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
14.07.2008 | Кубок СКТ "Сітек-Динамо" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування |
20.05.2008 | Кубок "АТ "Веркон" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
05.06.2008 | Pro SPORT CUP 1 | 2 | 2к | 2 | - | очікування | |||
16.06.2008 | Кубок "Таврида" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
14.07.2008 | Кубок СКТ "Сітек-Динамо" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
09.11.2008 | Меморіал К.В. Глухової | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
14.12.2008 | ЮТ "Молода Гвардія" | 2 | 1/8 | 5 | - | очікування | |||
04.01.2009 | Шоколадна ракетка-2009 | 1 | 1/4 | 5 | - | очікування | |||
15.02.2009 | На Призи Мерії м. Северодонецька | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
14.04.2009 | Кубок "Сітек - Дінамо" | 2 | 1/4 | 5 | - | очікування | |||
26.04.2009 | Кубок ТК Коралл | 2 | 1/8 | 2 | - | очікування | |||
03.05.2009 | Ейс-юниор | 2 | 1/16 | 0 | - | очікування | |||
08.06.2009 | Cонячний Берег | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | очікування | ||
15.06.2009 | Кубок "Тавріди" | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | очікування | ||
21.06.2009 | ЮТ "Євпаторія-Юність" | 1 | 1/8 | 10 | - | очікування | |||
03.08.2009 | Bebko-Auto Cup 2 | 1 | 1/16 | 5 | - | очікування | |||
15.06.2010 | "Соняшний берег" | 3 | 1/8 | 0 | - | 0 | |||
22.06.2010 | Кубок Тавріди | 2 | 1/8 | 1 | - | 1 | |||
19.07.2010 | Кубок СКТ "Сітек-Динамо" | 2 | 1/8 | 1 | - | 1 | |||
04.10.2010 | Кубок Федерації Тенісного Криму | 2 | 2к | 2 | - | 2 |
24.12.2010 | Різдвяний Кубок ФТК | 3 | 1/4 | 1 | - | 1 | |||
28.03.2011 | Відкритий чемпіонат Криму | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
13.06.2011 | Юність | 2 | ПФ | 15 | - | 15 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 14 років | 4=4+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 25.55=21+(15*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 2.475=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |