Чад Каріна ІгорівнаЛьвів |
|
Дата народження: | 30 липня 2004 р. |
Місце народження: | Львів |
Резиденція гравця: | Львів |
Тренер: | Яримкевич Віра Іванівна |
Улюблене покриття: | Ґрунт |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
29.07.2013 | УТТ 4 | A | 0 | - | 0 | ||||
08.06.2014 | УТТ-2 до 10 років | A | П | 100 | - | 100 | |||
13.07.2014 | УТТ-3 до 10 років | A | Ф | 80 | - | 80 | |||
24.08.2014 | УТТ-5 до 10 років | A | П | 100 | - | 100 | |||
29.09.2014 | Мастерс УТТ до 10, 12, 14 | A | ПФ | 65 | - | 65 |
21.05.2012 | Кубок Лева | 3 | 1/8 | 0 | - | 0 | |||
08.09.2014 | Кубок ТелСат | 2 | П | ПФ | 33.75 | - | 33.75 | ||
03.11.2014 | Айвенго сup 2 | 1 | 1/4 | 1/4 | 25 | - | 25 | ||
08.12.2014 | Uzhgorod Open | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
05.01.2015 | УТТ 1 до 12 років | A | 1/16 | 1/8 | 15 | - | - | ||
16.02.2015 | УТТ 2 до 12 років | A | 1/8 | 1/8 | 25 | - | 25 | ||
30.03.2015 | УТТ 3 до 12 років | A | 1/16 | 1/8 | 15 | - | - | ||
28.04.2015 | Кубок Лева | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
18.05.2015 | Galychyna Open | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | - | ||
01.06.2015 | Чемпіонат України до 12 років... | A | 1/16 | 1/8 | 1/8 | 20 | - | 20 | |
29.06.2015 | Кубок СОК ЄВРОСПОРТ | 2 | ПФ | 1/4 | 16.25 | - | - | ||
13.07.2015 | Кубок Домбровського | 2 | ПФ | ПФ | 18.75 | - | - | ||
27.07.2015 | УТТ 4 до 12 років | A | 1/16 | 1/8 | 15 | - | - | ||
11.09.2015 | Кубок «Тел-Сат» | 2 | Ф | 1/4 | 21.25 | - | - | ||
21.09.2015 | Львівська осінь | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
23.11.2015 | Кубок «Арена Спорт» | 1 | 1/4 | 5 | - | - | |||
06.02.2016 | UTC CUP by Babolat 4 (Вікенд-турнір) | 2 | ПФ | ПФ | 18.75 | - | - | ||
08.02.2016 | Зимовий Трускавець | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | - | ||
14.03.2016 | Lutsk Open | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
02.05.2016 | Iron Cup | 1 | П | Ф | 71.25 | - | 71.25 | ||
30.05.2016 | Чемпіонат України до 12 років... | A | 1/16 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | 12.5 | |
27.06.2016 | Кубок СОК ЄВРОСПОРТ 1 | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
18.07.2016 | Панська гора | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
01.08.2016 | PARK Residence Summer Cup U12 | 1 | 1/4 | 1/8 | 22.5 | - | 22.5 | ||
05.09.2016 | Кубок «Тел-Сат» | 2 | П | 7.5 | - | 7.5 | |||
19.09.2016 | Відкритий Кубок Львова | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 |
03.08.2015 | Відкритий чемпіонат Львова | 2 | 2к | 2 | - | 2 | |||
24.04.2017 | Відкритий чемпіонат Львівської... | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
03.06.2017 | День міста (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | - | ||
12.06.2017 | Кубок ВАТ Іскра | 2 | П | П | 37.5 | - | 37.5 | ||
26.06.2017 | Кубок З.Домбровського | 2 | П | П | 37.5 | - | - | ||
03.07.2017 | Кубок СОК Євроспорт | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | - | ||
24.07.2017 | Панська Гора 2017 | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
14.08.2017 | Кубок Alias до 14 років | A | 1/16 | 1/4 | 21.25 | - | - | ||
04.09.2017 | Карпатська осінь | 1 | Ф | 1/4 | 50 | - | 50 | ||
25.09.2017 | Кубок БАРКОМ | 2 | П | ПФ | 33.75 | - | - | ||
09.10.2017 | Відкритий чемпіонат Львської області | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
05.02.2018 | Фортуна 2 | 1 | ПФ | ПФ | 37.5 | - | 37.5 | ||
16.04.2018 | Відкритий Кубок Львівської області | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
05.05.2018 | Чемпіонат України до 14 років | A | 1/8 | 1/8 | 1/8 | 22.5 | - | 22.5 | |
02.07.2018 | Кубок СОК «Євроспорт» | 1 | Ф | Ф | 56.25 | - | 56.25 | ||
13.08.2018 | Категорія А до 14 років (ПЕРЕНЕСЕНО) | A | 1/4 | 1/4 | 31.25 | - | 31.25 | ||
24.09.2018 | Кубок Львова | 1 | Ф | ПФ | 52.5 | - | 52.5 |
19.02.2018 | Зимовий Трускавець | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | 10 | ||
14.04.2018 | На Великдень (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
21.05.2018 | Відкритий чемпіонат Львівської... | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
16.06.2018 | День Трускавця (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | - | ||
09.07.2018 | Стрий-ТелеЛАН | 2 | П | ПФ | 33.75 | - | 33.75 | ||
23.07.2018 | Відкритий чемпіонат Львова | 1 | П | П | 75 | - | 75 | ||
17.11.2018 | Нафтуся (вікенд-турнір) | 2 | Ф | 20 | - | - | |||
18.02.2019 | Зимовий Трускавець | 2 | 1/8 | П | 7.5 | - | - | ||
25.03.2019 | Selena Cup А до 16 років | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | - | ||
22.04.2019 | Відкритий Кубок Львівської області | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
27.04.2019 | Чемпіонат України до 16 років | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | - | ||
06.05.2019 | Кубок пам'яті Ф.Кулечка | 1 | ПФ | Ф | 46.25 | - | 46.25 | ||
10.06.2019 | Кубок ВАТ Іскра | 2 | Ф | П | 27.5 | - | 27.5 | ||
24.06.2019 | Кубок СОК Євроспорт 16 | 1 | 1/4 | ПФ | 28.75 | - | 28.75 | ||
08.07.2019 | Стрий-ТелеЛан | 2 | 8к | П | 15.5 | - | - | ||
22.07.2019 | Відкритий чемпіонат Львова | 1 | 1/4 | 1/4 | 25 | - | 25 | ||
26.08.2019 | Кубок Львова ім. З. Домбровського | 1 | 1/4 | П | 35 | - | 35 | ||
07.10.2019 | Всеукраїнські змагання до 16... | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | 21.25 |
17.02.2020 | Зимовий Трускавець | 2 | П | ПФ | 34.5 | - | 34.5 | ||
10.08.2020 | Відкритий Чемпіонат Львова | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
28.09.2020 | Відкритий чемпіонат Львівської... | 1 | 1/8 | 10 | - | 10 | |||
23.08.2021 | Кубок пам’яті Ф.Кулечка | 1 | 1/8 | П | 25 | - | 25 |
02.03.2020 | Зимовий Кубок Ужгорода | 1 | Ф | ПФ | 53.75 | - | 53.75 | ||
24.08.2020 | Кубок пам'яті З. Домбровського | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
14.09.2020 | Кубок області пам'яті Ф. Кулечка | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
19.07.2021 | Відкритий чемпіонат Львова | 1 | 1/4 | 1/4 | 25 | - | 25 | ||
02.08.2021 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ | A | 10 | -10 | - | -10 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 10 років | 345=345+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 12 років | 512.75=335+(400*0.25)+(35*0.25)-0 |
до 14 років | 434.5=277+(260*0.25)+(15*0.25)-0 |
до 16 років | 399.15=245+(340*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 122.5=65+(98*0.25)+(0*0.25)-0 |
дорослi | 113.95=90+(100*0.25)+(0*0.25)-10 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |