Показати з    -       Фільтр по назві       Фільтр по місту            
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто
06.07.2019 - 07.07.2019 Selena open (вікенд-турнір) 5 2 Черкаси
06.07.2019 - 07.07.2019 Human Cup 8 (вікенд-турнір) 2 Дніпро
01.07.2019 - 04.07.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 19 2 Київ
01.07.2019 - 04.07.2019 Зірки Поділля 2 Хмельницький
01.07.2019 - 07.07.2019 Меморіал Бальви В. 1 Київ
29.06.2019 - 30.06.2019 Premier cup 4 (вікенд-турнір) 2 Кременчук
24.06.2019 - 29.06.2019 Всеукраїнські змагання до 12 років A Ірпінь
24.06.2019 - 28.06.2019 Кубок СОК Євроспорт 14 2 Львів
24.06.2019 - 28.06.2019 Кубок СОК Євроспорт 16 1 Львів
24.06.2019 - 28.06.2019 НАТАЛКА 3 2 Одеса
22.06.2019 - 23.06.2019 Відкриття кортів в парку Топільче 2 Тернопіль
22.06.2019 - 23.06.2019 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород
22.06.2019 - 23.06.2019 Human Cup 7 (вікенд-турнір) 2 Дніпро
22.06.2019 - 23.06.2019 Head Superior tour 2 (вікенд-турнір) 2 Харків
22.06.2019 - 23.06.2019 Smash Cup (вікенд-турнір) 2 Вінниця
17.06.2019 - 21.06.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18 2 Київ
15.06.2019 - 16.06.2019 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець
15.06.2019 - 16.06.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава
10.06.2019 - 14.06.2019 Миколаївське літо 2 Миколаїв
10.06.2019 - 15.06.2019 Динамо юніор до 10 років A Київ
10.06.2019 - 14.06.2019 Фортуна 10 2 Одеса
10.06.2019 - 14.06.2019 Шоколадна ракетка by Babolat 2 Харків
10.06.2019 - 14.06.2019 Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо" 2 Чернівці
10.06.2019 - 14.06.2019 Кубок ВАТ Іскра 2 Львів
08.06.2019 - 09.06.2019 Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ
08.06.2019 - 09.06.2019 Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ
03.06.2019 - 07.06.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 17 2 Київ
03.06.2019 - 07.06.2019 День міста 2 Стрий
03.06.2019 - 07.06.2019 Jupiter Cup 2 1 Чорноморськ
03.06.2019 - 07.06.2019 Подільська Надія 2 Хмельницький
01.06.2019 - 02.06.2019 Human Cup 6 (вікенд-турнір) 2 Дніпро
01.06.2019 - 02.06.2019 Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір) 2 Полтава
27.05.2019 - 02.06.2019 Чемпіонат України до 14 років A Буча
27.05.2019 - 31.05.2019 Весняний Кубок ТА1 by Babolat 2 Суми
27.05.2019 - 31.05.2019 Кубок ФТУ 1 до 10 років A Київ
27.05.2019 - 31.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16 2 Київ
27.05.2019 - 31.05.2019 НАТАЛКА 2 2 Одеса
25.05.2019 - 27.05.2019 Травнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ
20.05.2019 - 25.05.2019 Відкритий чемпіонат Львівської області 1 Львів
20.05.2019 - 24.05.2019 Кубок федерації тенісу Миколаївській області 2 Миколаїв
20.05.2019 - 24.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15 2 Київ
18.05.2019 - 19.05.2019 Весняна першість області 2 (вікенд-турнір) 2 Полтава
18.05.2019 - 19.05.2019 Head Superior tour 1 (вікенд-турнір) 2 Харків
18.05.2019 - 19.05.2019 Кубок Києва (вікенд-турнір) 2 Київ
13.05.2019 - 19.05.2019 Чемпіонат України до 12 років A Ірпінь
13.05.2019 - 17.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14 2 Київ
11.05.2019 - 12.05.2019 FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир) 2 Горішні Плавні
06.05.2019 - 12.05.2019 Кубок України A Київ
06.05.2019 - 10.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13 2 Київ
06.05.2019 - 11.05.2019 Кубок пам'яті Ф.Кулечка 1 Львів
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто