№ Матча
|
Корт 1
Початок о 10.00
Скорупська А.К.
vs
Ковпак О.Н.
|
Крамарова Є.О.
vs
Микитин Я.І.
|
Не раніше 12.00
Явір Д.Я.
Довбуш Б.Р.
vs
Шолош Л.Г.
Медюх М.О.
|
Чад К.І.
Скорупська А.К.
vs
Медвєдєва А.С.
Данч І.В.
|
Не раніше 14.00
Мітченко Л.А.
Іванюк К.О.
vs
Микитин Я.І.
Карпяк В.С.
|
Данч І.В.
vs
Горицька М.Я.
|
Колесниченко В.І.
vs
Середович О.Л.
|
|
Корт 2
Початок о 10.00
Мітченко Л.А.
vs
Синєгрибова С.С.
|
Карпяк В.С.
vs
Чад К.І.
|
Не раніше 12.00
Єрохін Д.С.
Джурджа А.А.
vs
Шолудько І.В.
Горовой В.А.
|
Маслей М.Ю.
Ковпак О.Н.
vs
Синєгрибова С.С.
Бугаєнко М.Г.
|
Не раніше 14.00
Бугаєнко М.Г.
vs
Счастлива О.М.
|
Отава Д.І.
vs
Іванов Д.Ю.
|
Початок о 10.00
Калинюк О.Р.
vs
Курилюк С.С.
|
|
Корт 3
Початок о 10.00
Медюх М.О.
vs
Нагірняк З.Я.
|
Коваль В.А.
vs
Воронич Н.Є.
|
Не раніше 12.00
Курилюк С.С.
Єрімічук М.О.
vs
Рогинський В.А.
Нагірняк З.Я.
|
Счастлива О.М.
Балушинська В.Р.
vs
Крамарова Є.О.
Зеленчук М.А.
|
Фотуйма М.О.
vs
Ковальчик П.Я.
|
Колб М.Л.
vs
Гарасим Д.І.
|
Не раніше 12.00
Цимбал К.К.
Морозов Є.П.
vs
Посікіра Н.О.
Кручінін О.В.
|
|
Корт 6
Початок о 10.00
Бойчук Р.І.
vs
Малярчук І.С.
|
Калабішка А.І.
vs
Зражевський В.А.
|
Не раніше 12.00
Бойчук Р.І.
vs
Тавпаш А.-.
|
Тристан І.В.
Мартемянова А.С.
vs
Онущак О.О.
Запаринюк А.Р.
|
Не раніше 14.00
Фотуйма М.О.
Бойчук Р.І.
vs
Дрокін Р.В.
Безверхній М.О.
|
Коваль В.А.
Воронич Н.Є.
vs
Сарафин І.Є.
Васкул М.Б.
|
|
|
Корт 7
Початок о 10.00
Сарафин І.Є.
vs
Швед М.В.
|
Русин І.В.
vs
Калитовська С.О.
|
Не раніше 12.00
Колб М.Л.
Іванов Д.Ю.
vs
Дрокін Р.В.
Безверхній М.О.
|
Калитовська С.О.
Акімова Є.О.
vs
Русин І.В.
Ковальська М.Ю.
|
Не раніше 14.00
Сарафин І.Є.
Васкул М.Б.
vs
Швед М.В.
Ковальчик П.Я.
|
Не раніше 12.00
Тавпаш А.-.
Колесниченко В.І.
vs
Сокирка Я.Ю.
Ільницький С.М.
|
|
|
Корт 8
Початок о 10.00
Городинський В.А.
vs
Котелянець В.А.
|
Запаринюк А.Р.
vs
Ковальська М.Ю.
|
Не раніше 12.00
Середович О.Л.
Наконечний С.А.
vs
Мірзоніжотов М.С.
Котелянець В.А.
|
Халус М.Р.
Калабішка М.А.
vs
Зражевський В.А.
Городинський В.А.
|
Не раніше 14.00
Середович О.Л.
Наконечний С.А.
vs
Зражевський В.А.
Городинський В.А.
|
Онущак О.О.
vs
Тристан І.В.
|
|
|
Корт 9
Початок о 10.00
Єрохін Д.С.
vs
Рогинський В.А.
|
Медвєдєва А.С.
Данч І.В.
vs
Пищула Д.Т.
Гурова М.К.
|
Не раніше 12.00
Опольська А.А.
Горицька М.Я.
vs
Мітченко Л.А.
Іванюк К.О.
|
Козлюк М.А.
Козій М.В.
vs
Сергієнко Я.Є.
Івасишин Т.Р.
|
Не раніше 14.00
Сергієнко Я.Є.
Івасишин Т.Р.
vs
Сокирка Я.Ю.
Ільницький С.М.
|
Початок о 10.00
Шолош Л.Г.
vs
Федоришин Н.Є.
|
|
|