№ Матча
|
Корт 1
Початок о 9:00
Бондар О.В.
vs
Микитась А.Є.
|
Наступний
Рябоконь О.О.
vs
Сергієнко А.В.
|
Наступний
Орлов В.В.
vs
Вовк О.Е.
|
Не раніше 13:00
Бондар О.В.
Коганкова Ю.О.
vs
Рябоконь О.О.
Шкорупеєва О.А.
|
Наступний
Плетньова Є..
Лимар К.О.
vs
Волевач В.А.
Яценко М.В.
|
Наступний
Приходько О.Д.
Поліщук А.Ю.
vs
Краснов О.І.
Гісіс Г.Е.
|
|
|
|
Корт 3
Початок о 9:00
Карпюк К.О.
vs
Лимар К.О.
|
Наступний
Стоянова К.Д.
vs
Козак А.О.
|
Не раніше 13:00
Янченко В.В.
vs
Кашигін А.Ю.
|
Не раніше 13:00
Ратнюк М.В.
vs
Приходько О.Д.
|
Наступний
Філанчук І.В.
Лашкул А.С.
vs
Гирович Б.Б.
Орлов В.В.
|
Наступний
Дерелюк М.В.
Сальніков М.М.
vs
Редванов А.Д.
Малишев О.В.
|
Не раніше 17:30
Остапенко А.С.
Орлов В.В.
vs
Гирович Б.Б.
Мазар В.Я.
|
|
|
Корт 4
Початок о 9:00
Плетньова Є..
vs
Богославець А.Б.
|
Наступний
Остапенко А.С.
vs
Піняєва В.В.
|
Наступний
Покрасенко Л.В.
vs
Модніков Ф.М.
|
Не раніше 13:00
Колонєй М.Д.
Стоянова К.Д.
vs
Сергієнко А.В.
Піняєва В.В.
|
Наступний
Кашигін А.Ю.
Чечель Л.Л.
vs
Алехін С.О.
Безуглий Д.Є.
|
Наступний
Могіляс Д.Ю.
Покрасенко Л.В.
vs
Хижкін А.В.
Бойчук Р.І.
|
|
Наступний
Рябцева К.І.
Кашигін А.Ю.
vs
Могіляс Д.Ю.
Колонєй М.Д.
|
|
Корт 5
Початок о 9:00
Шкорупеєва О.А.
vs
Колонєй М.Д.
|
Наступний
Алехін С.О.
vs
Колісник О.Ю.
|
Наступний
Бойчук Р.І.
vs
Хижкін А.В.
|
Не раніше 13:00
Микитась А.Є.
Борисова А.Б.
vs
Садикжанова Ж.Б.
Касимова К.Р.
|
Наступний
Базілевський В.В.
Козченко О.А.
vs
Мороз В.І.
Вовк О.Е.
|
Після відпочинку
Богославець А.Б.
Домнінский Д.М.
vs
Базілевський В.В.
Сергієнко А.В.
|
Після відпочинку
Гісіс Г.Е.
Садикжанова Ж.Б.
vs
Редванов А.Д.
Стоянова К.Д.
|
|
|
Корт 6
Початок о 9:00
Бондаренко Ю.В.
vs
Мазар В.Я.
|
Наступний
Домнінский Д.М.
vs
Редванов А.Д.
|
Не раніше 13:00
Краснов О.І.
vs
Назаренко В.С.
|
Наступний
Сагалай К.О.
Звягінцева А.А.
vs
Шустерман Є.О.
Мазар В.Я.
|
Наступний
Модніков Ф.М.
Чорноус Д.О.
vs
Домнінский Д.М.
Янченко В.В.
|
Після відпочинку
Модніков Ф.М.
Шкорупеєва О.А.
vs
Козченко О.А.
Новікова О.О.
|
|
|
|