Федерація Тенісу України
  Турнір: Категорія А до 12 років (09.07.2018 - 15.07.2018)        Категорія: A        ДО 12   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Ващенко А.С. (Київ)
  
   Ващенко
  
   Ващенко

   6-3 6-2
  
   Ващенко

   6-2 6-1
  
   Ващенко

   6-3 7-6(1)
  
   Ващенко

   6-0 6-3
2
 
BYE
  
3
 
Подуфалова К.О. (Київ)
  
   Замкова

   6-4 6-0
  
4
 
Замкова А.О. (Харків)
  
5
 
Пересьолко П.Е. (Харьков)
  
   Соловей

   6-0 6-1
  
   Охендовська

   6-2 6-1
  
6
 
Соловей Н.Ю. (Івано-Франківськ)
  
7
 
Дзоз А.М. (Дніпропетровськ)
  
   Охендовська

   7-6(2) 3-6 6-2
  
  
9
 
Рогова Д.М. (Харків)
  
   Рогова
  
   Рогова

   6-2 4-6 6-1
  
   Журід

   6-1 6-4
  
10
 
BYE
  
11
 
Титаренко К.С. (Харків)
  
   Титаренко

   6-3 6-3
  
12
 
Кільчицька М.І. (Київ)
  
13
 
Гончарова С.П. (Харків)
  
   Кудрявцева

   6-0 6-0
  
   Журід

   6-0 6-1
  
14
 
Кудрявцева А.А. (Харків)
  
15
 
BYE
  
   Журід
  
16
 
Журід Д.С. (Київ)
  
17
 
Михайлець С.К. (Дніпро)
  
   Михайлець

   6-0 6-1
  
   Михайлець

   6-3 6-1
  
   Волосова

   6-2 6-4
  
   Волосова

   6-1 6-2
  
18
 
Астахова Д.Д. (Київ)
  
19
 
Шапаренко С.С. (Харків)
  
   Шапаренко

   6-1 6-3
  
20
 
Рябошапка І.Ю. (Днепропетровск)
  
21
 
Дзоз Н.М. (Дніпропетровськ)
  
   Гонтарик

   7-5 6-2
  
   Волосова

   6-2 6-2
  
22
 
Гонтарик П.О. (Київ)
  
23
 
BYE
  
   Волосова
  
24
 
Волосова Д.О. (Чернівці)
  
25
 
Ткаченко А.Л. (Одеса)
  
   Ткаченко

   6-1 6-2
  
   Смолінська

   6-4 3-6 6-4
  
   Смолінська

   2-6 6-2 6-3
  
26
 
Козелло П.А. (Київ)
  
27
 
Смолінська Д.О. (Харків)
  
   Смолінська

   6-3 6-1
  
  
29
 
Дробишева М.Д. (Київ)
  
   Дробишева

   6-1 6-2
  
   Фірман

   6-3 6-0
  
30
 
Дмитраш А.Р. (Жовті Води)
  
31
 
BYE
  
   Фірман
  
32
 
Фірман А.М. (Одеса)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець