Федерація Тенісу України
  Турнір: Категорія А до 14 років (07.01.2018 - 13.01.2018)        Категорія: A        ДО 14   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Скорупська А.К. (Львів)
  
   Скорупська

   6-2 6-3
  
   Скорупська

   6-3 6-3
  
   Скорупська

   7-6(4) 6-1
  
   Жолдакова

   2-6 7-6(4) 6-1
  
   Жолдакова

   6-3 2-6 7-5
2
 
Овчарова Є.Д. (Одеса)
  
3
 
Ващенко А.С. (Київ)
  
   Ващенко

   7-6(6) 7-6(14)
  
4
 
Засенко М.М. (Київ)
  
5
 
Хитрова В.В. (Кривий Ріг)
  
   Ващенко

   6-4 6-2
  
   Вишкіна

   6-2 6-4
  
6
 
Ващенко А.С. (Київ)
  
7
 
Вишкіна М.О. (Харків)
  
   Вишкіна

   4-6 6-3 6-3
  
8
 
Зеленцова П.Є. (с. Чайки)
  
  
   Черноморська

   6-4 6-4
  
   Рева

   7-5 6-2
  
   Жолдакова

   6-4 6-1
  
10
 
Пересипкіна Л.Є. (Каменское)
  
11
 
Рева А.О. (Київ)
  
   Рева

   6-2 4-6 6-0
  
12
 
Пінаєва А.А. (Бровари)
  
13
 
Ігнатченко М.Г. (Миколаїв)
  
   Воробйова

   6-3 6-4
  
   Жолдакова

   4-6 6-3 6-4
  
14
 
Воробйова А.А. (Одеса)
  
15
 
Крамарова Є.О. (Івано-Франківськ)
  
   Жолдакова

   6-2 6-2
  
16
 
Жолдакова А.А. (Київ)
  
17
 
Долженко М.В. (Київ)
  
   Долженко

   6-3 6-4
  
   Долженко

   6-1 6-2
  
   Долженко

   6-1 6-2
  
   Граб

   6-1 6-4
  
18
 
Конєва Н.С. (Харків)
  
19
 
Костюк Є.О. (Суми)
  
   Костюк

   6-1 6-1
  
20
 
Бердникова М.О. (Миколаїв)
  
21
 
Дзоз А.М. (Дніпропетровськ)
  
   Паладі

   6-0 6-2
  
   Паладі

   2-6 6-2 6-4
  
22
 
Паладі С.Є. (Одеса)
  
23
 
Ковпак О.Н. (Львів)
  
   Ковпак

   6-2 6-2
  
24
 
Хмара Ю.С. (Хмельницький)
  
25
 
Стародубцева Д.В. (Нова Каховка)
  
   Дунда

   6-2 6-4
  
   Синєгрибова

   3-6 6-4 6-3
  
   Граб

   7-5 6-4
  
26
 
Дунда К.Ю. (Кривий Ріг)
  
27
 
Щома Д.А. (Новомосковськ)
  
   Синєгрибова

   6-3 6-2
  
28
 
Синєгрибова С.С. (Нова Каховка)
  
29
 
Граб Е.П. (Чернівці)
  
   Граб

   6-3 6-0
  
   Граб

   6-2 4-6 6-3
  
30
 
Фрідріх А.І. (Київ)
  
31
 
Кочеткова К.В. (Хмельницький)
  
   Сагдієва

   6-0 6-1
  
32
 
Сагдієва А.Б. (Хмельницький)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець