Федерація Тенісу України
  Турнір: Кубок Alias до 14 років (14.08.2017 - 20.08.2017)        Категорія: A        ДО 14   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Базів Є.Д. (Севастополь)
  
   Глагола

   6-2 6-1
  
   Дичка

   6-2 2-6 6-1
  
   Дичка

   6-0 6-3
  
   Микитин

   6-4 2-6 6-2
  
   Скорупська

   6-4 6-0
2
 
Глагола М.О. (Київ)
  
3
 
Горбатко М.О. (Хмельницький)
  
   Дичка

   6-2 6-3
  
4
 
Дичка Т.В. (Ужгород)
  
5
 
Чередник Є.В. (Київ)
  
   Чередник

   7-6(3) 7-5
  
   Чередник

   6-1 4-6 6-2
  
6
 
Ковпак О.Н. (Львів)
  
7
 
Маляр В.В. (Львів)
  
   Синєгрибова

   6-4 6-2
  
8
 
Синєгрибова С.С. (Миколаїв)
  
9
 
Микитин Я.І. (Трускавець)
  
   Микитин

   4-6 6-3 6-3
  
   Микитин

   6-0 6-3
  
   Микитин

   7-5 6-3
  
10
 
Чад К.І. (Львів)
  
11
 
Машошина К.О. (Київ)
  
   Іванюк

   6-1 6-3
  
12
 
Іванюк К.О. (Чернівці)
  
13
 
Каштелян Ю.В. (Львів)
  
   Каштелян

   6-3 7-6(3)
  
   Бармашина

   6-0 6-0
  
14
 
Карпяк В.С. (Трускавець)
  
15
 
Крамарова Є.О. (Івано-Франківськ)
  
   Бармашина

   6-4 6-4
  
16
 
Бармашина А.В. (Київ)
  
17
 
Волкова Д.О. (Харків)
  
   Волкова

   6-2 6-0
  
   Долженко

   4-6 6-4 6-4
  
   Полякова

   6-4 6-3
  
   Скорупська

   6-2 6-2
  
18
 
Зеленчук М.А. (Львів)
  
19
 
Долженко М.В. (Київ)
  
   Долженко

   6-4 1-6 6-1
  
20
 
Волошин М.Ю. (Львів)
  
21
 
Хмара Ю.С. (Хмельницький)
  
   Хмара

   6-2 6-2
  
   Полякова

   6-0 6-3
  
22
 
Данилишин Я.Т. (Коломия)
  
23
 
Полякова В.О. (Киів)
  
   Полякова

   4-6 7-5 7-5
  
24
 
Коваленко Р.В. (Нова Каховка)
  
25
 
Кононович Є.Є. (Нікополь)
  
   Кононович

   6-0 6-2
  
   Кононович

   6-1 6-0
  
   Скорупська

   6-4 6-3
  
26
 
Слободзян К.В. (Хмельницький)
  
27
 
Засенко М.М. (Київ)
  
   Засенко

   6-2 6-4
  
28
 
Граб Е.П. (Чернівці)
  
29
 
Яковлєва А.Г. (Київ)
  
   Маслей

   6-4 6-2
  
   Скорупська

   6-2 6-1
  
30
 
Маслей М.Ю. (Мукачево)
  
31
 
Петрук Я.О. (Коломия)
  
   Скорупська

   6-0 6-0
  
32
 
Скорупська А.К. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець