Федерація Тенісу України
  Турнір: Кришталева ракетка (12,14) (01.05.2011 - 08.05.2011)        Категорія: 1        ДО 12  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>

Група 1
Гравці 1 2 3 4 5 6 Очки Місце
1 Маштаков Нікіта Марсельович    
1
4-0 3-5 10-2
 
1
4-2 4-0
 
1
1-4 4-1 10-8
 
1
4-1 4-1
 
1
5-4(6) 0-4 10-5
5 1
2 Ніколюк Марко Борисович 0    
1
5-4(5) 4-1
0  
1
4-1 5-3
0 2 4
3 Мироненко Андрій Ігорович 0 0   0  
1
4-1 4-0
0 1 5
4 Бурма Кирило Юрійович 0  
1
4-1 1-4 10-0
 
1
4-0 5-3
   
1
4-0 4-1
 
1
4-5(4) 4-2 10-1
4 2
5 Барабанов Вячеслав Романович 0 0 0 0   0 0 6
6 Кальчев Костянтин Юрійович 0  
1
4-2 3-2
 
1
4-0 4-1
0  
1
4-2 4-0
  3 3


Група 2
Гравці 1 2 3 4 5 6 Очки Місце
1 Харчев Сергій Дмитрович    
1
4-2 4-1
 
1
4-2 4-2
 
1
4-1 4-1
 
1
4-0 4-0
 
1
 
5 1
2 Євдокімов Даниїл Андрійович 0    
1
2-4 4-2 10-2
 
1
4-1 4-0
 
1
 
 
1
 
4 2
3 Корчак Максим Ігорович 0 0    
1
4-1 4-0
 
1
4-2 4-1
 
1
 
3 3
4 Білоус Ростислав Віталійович 0 0 0   0  
1
 
1 5
5 0 0 0  
1
4-0 4-1
   
1
 
2 4
6 Федорчук Едуард Денисович 0 0 0 0 0   0 6


Група 3
Гравці 1 2 3 4 5 Очки Місце
1 Альоша Нікіта Андрійович    
1
4-0 4-1
 
1
4-0 4-0
 
1
5-4(5) 4-1
0 3 2
2 Веселов Михайло Олександрович 0    
1
4-0 4-0
 
1
4-0 2-0
0 2 3
3 Латишев Володимир Сергійович 0 0   0 0 0 5
4 Єгельницький Антон Олегович 0 0  
1
4-0 4-1
  0 1 4
5 Паршутін Денис Романович  
1
4-1 4-0
 
1
4-1 4-0
 
1
4-0 4-0
 
1
4-2 4-1
  4 1


Група 4
Гравці 1 2 3 4 5 Очки Місце
1 Жабін Валерій Юрійович    
1
4-1 4-0
 
1
4-1 4-0
 
1
4-0 4-0
0 3 2
2 Фрідман Давид Олегович 0    
1
4-1 4-2
 
1
4-1 4-0
0 2 3
3 Мірзоніжотов Михайло Сергійович 0 0    
1
 
0 1 4
4 Некрасов Олександр Валерійович 0 0 0   0 0 5
5 Мауленов Тимур Кайратович  
1
4-0 2-4 10-8
 
1
4-1 4-0
 
1
4-0 4-1
 
1
4-1 4-2
  4 1

№   Статус    ПІБ / місто
  Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
   Маштаков Н.М. (Донецьк)
  
   Маштаков

   4-1 4-2
  
   Маштаков

   4-1 5-4(4)
  
   Жабін

   2-4 5-4(5) 13-11
2
 
   Євдокімов Д.А. (Дніпропетровськ)
  
3
 
   Мауленов Т.К. (Дніпропетровськ)
  
   Мауленов

   4-1 0-4 11-9
  
4
 
   Альоша Н.А. (Киев)
  
5
 
   Харчев С.Д. (Жовті Води)
  
   Харчев

   4-0 4-0
  
   Жабін

   4-1 4-0
  
6
 
   Бурма К.Ю. (Харків)
  
7
 
   Паршутін Д.Р. (Киев)
  
   Жабін

   0-4 4-2 10-5
  
8
 
   Жабін В.Ю. (Бахмут)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  Полуфінал   Фінал   Переможець