Федерація Тенісу України
  Турнір: NIKE JUNIOR TOUR (02.10.2010 - 10.10.2010)        Категорія: 1        ДО 12  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>

Група 1
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Лобак Владислав Леонідович    
1
4040
 
1
4040
2 1
2 Шупта Ігор Олександрович 0    
1
4041
1 2
3 Федорчук Едуард Денисович 0 0   0 3


Група 2
Гравці 1 2 3 4 Очки Місце
1 Карповець Ігор Олегович    
1
4041
 
1
4040
 
1
414542
3 1
2 Мерченко Дмитро Олегович 0    
1
4040
0 1 3
3 Волощук Максим Ігорович 0 0   0 0 4
4 Капустін Антон Андрійович 0  
1
4240
 
1
4040
  2 2


Група 3
Гравці 1 2 3 4 Очки Місце
1 Чернов Олександр Вікторович    
1
244254
 
1
4040
 
1
4141
3 1
2 Принько Вадим Геннадійович 0    
1
4040
 
1
4040
2 2
3 Куліковський Роман Андрійович 0 0   0 0 4
4 Продан Євген Васильович 0 0  
1
4140
  1 3


Група 4
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Сіроус Євген Сергійович    
1
4040
 
1
4040
2 1
2 Мельничук Віталій Вікторович 0    
1
5342
1 2
3 Яковлев Микола Сергійович 0 0   0 3


Група 5
Гравці 1 2 3 4 Очки Місце
1 Харчев Сергій Дмитрович    
1
4241
 
1
4040
 
1
4041
3 1
2 Гайдур Володимир Васильович 0    
1
4040
 
1
5441
2 2
3 Чернецький Олексій Володимирович 0 0    
1
4142
1 3
4 Явір Дмитро Ярославович 0 0 0   0 4


Група 6
Гравці 1 2 3 4 Очки Місце
1 Сікорський Філіп Костянтинович    
1
5342
 
1
422440
0 2 2
2 Клочаник Сергій Сергійович 0    
1
542442
0 1 3
3 Дзюба Тарас Вікторович 0 0   0 0 4
4 Уринбаєв Мухаммадумар Бахрамович  
1
422441
 
1
4042
 
1
4140
  3 1


Група 7
Гравці 1 2 3 4 Очки Місце
1 Зарічанський Данііл Володимирович    
1
4040
 
1
4040
 
1
4040
3 1
2 Шищак Остап Миколайович 0    
1
4242
 
1
4254
2 2
3 Романов Роман Олександрович 0 0    
1
5353
1 3
4 Басараб Лев Михайлович 0 0 0   0 4


Група 8
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Сокирка Ярослав Юрійович    
1
4040
 
1
4041
2 1
2 Незареєстрований 0   0 0 3
3 Незареєстрований 0  
1
454153
  1 2

№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
   Карповець І.О. (Київ)
  
   Карповець

   4:1 4:1
  
   Карповець

   2:4 4:2 4:1
  
   Чернов

   4:5 4:0 4:2
  
   Зарічанський

   4:1 4:1
2
 
   Принько В.Г. (Київ)
  
3
 
   Сіроус Є.С. (Харків)
  
   Сіроус

   4:0 4:0
  
4
 
   Капустін А.А. (Київ)
  
5
 
   Чернов О.В. (Вишгород)
  
   Чернов

   5:4 4:2
  
   Чернов

   5:3 1:4 4:2
  
6
 
   Шищак О.М. (Трускавець)
  
7
 
   Сокирка Я.Ю. (Львів)
  
   Сокирка

   4:1 4:2
  
8
 
   Шупта І.О. (Хмельницький)
  
9
 
   Зарічанський Д.В. (Одеса)
  
   Зарічанський

   4:0 4:0
  
   Зарічанський

   4:0 4:0
  
   Зарічанський

   4:1 1:4 4:2
  
10
 
   Сікорський Ф.К. (Київ)
  
11
 
   Уринбаєв М.Б. (Луцьк)
  
   Уринбаєв

   4:0 4:0
  
12
 
   Незареєстрований
  
13
 
   Харчев С.Д. (Жовті Води)
  
   Харчев

   4:0 4:0
  
   Лобак

   4:0 4:0
  
14
 
   Мельничук В.В. (Чернівці)
  
15
 
   Лобак В.Л. (Сєвєродонецьк)
  
   Лобак

   4:0 4:0
  
16
 
   Гайдур В.В. (Рівне)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець