Федерація Тенісу України
  Турнір: NIKE JUNIOR TOUR (02.10.2010 - 10.10.2010)        Категорія: 1        ДО 12   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>

Група 1
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Тимчина Марта Олександрівна    
1
4140
 
1
4040
2 1
2 Аксьонова Єлизавета Олексіївна 0    
1
4041
1 2
3 Пільтяєва Юліанна Юріївна 0 0   0 3


Група 2
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Маленко Наталя Сергіївна    
1
4040
 
1
4140
2 1
2 Незареєстрований 0   0 0 3
3 Терлецька Ольга Ігорівна 0  
1
4041
  1 2


Група 3
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Волевач Валерія Аркадіївна    
1
4140
 
1
4140
2 1
2 Шиманська Христина Ігорівна 0    
1
4141
1 2
3 Незареєстрований 0 0   0 3


Група 4
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Завацька Катаріна Віталіївна    
1
245442
 
1
4141
2 1
2 Берладин Марта Ярославівна 0    
1
4153
1 2
3 Незареєстрований 0 0   0 3


Група 5
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Білоусова Катерина Олексіївна    
1
4041
 
1
4253
2 1
2 Сімонович Катерина Орестівна 0   0 0 3
3 Трускавецька Ніна Іванівна 0  
1
532442
  1 2


Група 6
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Бєлова Василина Юріївна   0  
1
4040
1 2
2 Меньшикова Аліна Вячеславовна  
1
044142
   
1
4141
2 1
3 Дудчак Олександра Олександрівна 0 0   0 3


Група 7
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Шахрайчук Ангеліна Вадимівна    
1
4041
0 1 2
2 Тинна Марта Анна Сергіївна 0   0 0 3
3 Синельник Катерина Русланівна  
1
145353
 
1
4040
  2 1


Група 8
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Гевел Анастасія Русланівна   0 0 0 3
2 Ястремська Даяна Олександрівна  
1
4241
   
1
4153
2 1
3 Вакула Поліна Владиславівна  
1
4141
0   1 2

№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
   Маленко Н.С. (Миколаїв)
  
   Маленко

   0:4 4:0 5:3
  
   Маленко

   4:2 4:1
  
   Маленко

   4:0 4:1
  
   Маленко

   2:4 4:1 4:1
2
 
   Шахрайчук А.В. (Київ)
  
3
 
   Тимчина М.О. (Львів)
  
   Тимчина

   4:0 4:1
  
4
 
   Берладин М.Я. (Львів)
  
5
 
   Волевач В.А. (Комсомольськ)
  
   Волевач

   4:1 4:0
  
   Ястремська

   4:0 4:0
  
6
 
   Бєлова В.Ю. (Трускавець)
  
7
 
   Ястремська Д.О. (Одесса)
  
   Ястремська

   4:0 4:2
  
8
 
   Трускавецька Н.І. (Трускавець)
  
9
 
   Білоусова К.О. (Хмельницький)
  
   Вакула

   4:1 4:1
  
   Вакула

   5:3 4:0
  
   Завацька

   5:3 5:3
  
10
 
   Вакула П.В. (Рівне)
  
11
 
   Меньшикова А.В. (Одеса)
  
   Меньшикова

   4:0 5:3
  
12
 
   Терлецька О.І. (Львів)
  
13
 
   Синельник К.Р. (Черкаси)
  
   Аксьонова

   4:1 4:1
  
   Завацька

   4:2 5:4
  
14
 
   Аксьонова Є.О. (Рівне)
  
15
 
   Завацька К.В. (Рівне)
  
   Завацька

   4:1 4:1
  
16
 
   Шиманська Х.І. (Рівне)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець