Федерація Тенісу України
  Турнір: Чемпіонат України (18.09.2010 - 26.09.2010)        Категорія: A        ДОРОСЛІ  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
  
   Ужиловський

   6:3 6:4
  
   Шпілька

   3:6 6:4 7:6
  
   Долгошеєв

   6:2 7:5
  
   Джавакян

   2:6 6:1 6:2
  
   Джавакян

   7:5 7:5
2
 
Лутков І.В. (Ялта)
  
3
 
Шпілька Х.Е. (Київ)
  
   Шпілька

   6:4 6:2
  
4
 
Макуц Т.Б. (Львів)
  
5
 
Степаненко О.О. (Київ)
  
   Чорний

   6:3 6:2
  
   Долгошеєв

   6:1 6:3
  
6
 
Чорний С.С. (Харків)
  
7
 
Довган О.О. (Коломия)
  
   Долгошеєв

   5:7 6:1 6:4
  
8
 
Долгошеєв О.Ю. (Северодонецьк)
  
9
 
Єременко В.В. (Дніпропетровськ)
  
   Туваков

   6:2 6:2
  
   Кекерчені

   6:3 6:3
  
   Джавакян

   6:3 2:6 6:3
  
10
 
Туваков А.А. (Львів)
  
11
 
Малега В.І. (Донецьк)
  
   Кекерчені

   7:6 6:1
  
12
 
Кекерчені Ф.О. (с.Разумівка)
  
13
 
Джавакян Ю.С. (Чернівці)
  
   Джавакян

   6:2 6:0
  
   Джавакян

   6:3 6:3
  
14
 
Чорний І.С. (Харків)
  
15
 
Козак А.М. (Київ)
  
   Єгоров

   6:0 6:1
  
16
 
Єгоров В.О. (Ужгород)
  
17
 
Жуков П.С. (Київ)
  
   Маркович

   6:4 6:4
  
   Мазур

   6:4 6:0
  
   Мазур

   6:1 6:2
  
   Мазур

   6:2 6:1
  
18
 
Маркович Я.В. (Макіївка)
  
19
 
Мазур Д.С. (Київ)
  
   Мазур

   6:3 6:2
  
20
 
Мостюк О.Р. (Львів)
  
21
 
Данильченко Д.В. (Дніпродзержинськ)
  
   Дроботей

   6:4 6:1
  
   Боярінов

   6:3 0:6 6:0
  
22
 
Дроботей К.О. (Червоноград)
  
23
 
Боярінов Ю.В. (Львів)
  
   Боярінов

   6:2 6:0
  
24
 
Карасьов І.О. (Харків)
  
25
 
Цибульський О.С. (с. Смиківці Тернопільський район)
  
   Бєлінський

   6:2 6:3
  
   Бєлінський

   6:2 3:6 7:5
  
   Яценко

   6:4 6:1
  
26
 
Бєлінський О.В. (Одеса)
  
27
 
Одєгов Я.І. (Донецьк)
  
   Одєгов

   6:2 6:3
  
28
 
Лисенко С.М. (Київ)
  
29
 
Кононенко В.І. (Київ)
  
   Кулабухов

   6:1 6:2
  
   Яценко

   6:2 6:4
  
30
 
Кулабухов П.О. (Львів)
  
31
 
Захаров Є.Є. (Львів)
  
   Яценко

   6:3 6:4
  
32
 
Яценко А.О. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець