Федерація Тенісу України
  Турнір: V Літні спортивні ігри молоді (12.09.2010 - 21.09.2010)        Категорія: 0        ДО 18    ЗМІШАНИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Баіндл (.К. (Донецьк) /Аровин О.І.(Донецьк)
  
  
   Баіндл
/Аровин
  
   6:1 7:5
  
   Каджая
/Пуме

   6:1 6:7 1:0/5
  
   Каджая
/Пуме
  
   6:1 6:3
  
   Павлова
/Кривой
  
   6:2 6:7 1:0/8
  
   Янчук
/Манафов
  
   6:1 6:3
2
 
Олійник Д.І. (Нова Каховка) /Білецький Д.А.(Нова Каховка)
  
  
3
 
Лушкова В.В. (Харків) /Ахмадєєв Є.І.(Харків)
  
  
   Каджая
/Пуме
  
   6:3 6:2
  
4
 
Каджая С.Г. (Одеса) /Пуме Д.О.(Одеса)
  
  
5
 
Іванова О.Е. (Євпаторія) /Лутков І.В.(Ялта)
  
  
   Іванова
/Лутков
  
   6:0 6:2
  
   Янчук
/Степаненко

   6:1 6:3
  
6
 
Сєвєрченко К.М. (Сєвєродонецьк) /Білоцерківський К.В.(Сєвєродонецьк)
  
  
7
 
Волевач А.А. ( Комсомольськ) /Хижкін А.В.(Комсомольськ)
  
  
   Янчук
/Степаненко
  
   6:0 6:2
  
8
 
Янчук О.Ю. (Київ) /Степаненко О.О.(Київ)
  
  
9
 
Колб Н.Л. (Львів) /Малишев М.В.(Алушта, Одеса)
  
  
   Колб
/Малишев
  
   6:0 6:1
  
   Колб
/Малишев

   6:0 6:2
  
   Павлова
/Кривой
  
   7:6 6:1
  
10
 
Шестакова А.О. (Севастополь) /Чебану А.Г.(Севастополь)
  
  
11
 
Пилипчук О.О. (Хмельницький) /Мельник О.А.(Хмельницький)
  
  
   Загорулько
/Базілевський
  
   6:0 6:3
  
12
 
Загорулько В.С. (Северодонецьк) /Базілевський В.В.(Киев)
  
  
13
 
Шкудун А.О. (Харків) /Кекерчені Ф.О.(с.Разумівка)
  
  
   Шкудун
/Кекерчені
  
   6:1 6:1
  
   Павлова
/Кривой

   6:1 6:3
  
14
 
Іващук М.О. (Рівне) /Гайдур І.В.(Рівне)
  
  
15
 
Крутова Н.О. (Севастополь) /Рязанов Є.В.(Севастопіль)
  
  
   Павлова
/Кривой
  
   6:3 6:1
  
16
 
Павлова О.В. (Донецьк) /Кривой Ю.І.(Донецьк)
  
  
17
 
Романишин О.О. (Львів) /Дроботей К.О.(Червоноград)
  
  
   Романишин
/Дроботей
  
   6:4 6:4
  
   Івахненко
/Агапов

   7:5 6:3
  
   Івахненко
/Мірошніченко
  
   6:3 6:0
  
   Янчук
/Манафов
  
   7:6 5:7 1:0/5
  
18
 
Сарафин В.І. (Коломия) /Довган О.О.(Коломия)
  
  
19
 
Івахненко М.Ю. (Алушта) /Агапов С.Г.(Сімферополь)
  
  
   Івахненко
/Агапов
  
   6:2 6:0
  
20
 
Климова С.О. (Дніпропетровськ) /Почтін С.О.(Дніпро)
  
  
21
 
Незареєстрований /Шидловський О.Г.(Черкаси)
  
  
   Незареєстрований
/Шидловський
  
   6:4 4:6 1:0/6
  
   Івахненко
/Мірошніченко

   6:1 6:3
  
22
 
Ковтанюк К.К. (Харків) /Могіляс Д.Ю.(Харків)
  
  
23
 
Возняк Х.Р. (Київ) /Бойчук Р.І.(Львів)
  
  
   Івахненко
/Мірошніченко
  
   6:0 6:0
  
24
 
Івахненко В.Ю. (Донецьк) /Мірошніченко Р.В.(Донецьк)
  
  
25
 
Кирпот О.О. (Київ) /Жуков П.С.(Київ)
  
  
   Кирпот
/Жуков
  
   6:2 6:3
  
   Кирпот
/Жуков

   6:3 6:4
  
   Янчук
/Манафов
  
   7:5 7:6
  
26
 
Лимар К.О. (Харків) /Покрасенко Л.В.( Харків)
  
  
27
 
Федоришин А.Є. (Львів) /Мішкуров К.О.(Львів)
  
  
   Калініна
/Муравицький
  
   6:2 6:2
  
28
 
Калініна А.С. (Нова Каховка) /Муравицький С.О.(Нова Каховка)
  
  
29
 
Бугаєнко К.Г. (Львів) /Захаров Є.Є.(Львів)
  
  
   Малікова
/Кириченко
  
   6:3 6:2
  
   Янчук
/Манафов

   7:5 6:2
  
30
 
Малікова К.А. (Дніпро) /Кириченко О.С.(Дніпропетровськ)
  
  
31
 
Потапова К.Д. (Севастополь) /Шпаков В.С.(Севастополь)
  
  
   Янчук
/Манафов
  
   6:0 6:1
  
32
 
Янчук Є.Ю. (Київ) /Манафов В.С.(Київ)
  
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець