Федерація Тенісу України
  Турнір: УТТ 5 (Памяті ЗТУ Бабія Д.М.) (16.08.2010 - 22.08.2010)        Категорія: 0        ДО 10  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>

Група 1
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Шкітов Дмитро Дмитрович   0  
1
422410/5
1 2
2 Сметанін Рудольф Сергійович  
1
4042
   
1
4141
2 1
3 Сорокін Анатолій Анатолійович 0 0   0 3


Група 2
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Яковлев Владислав Ігорович    
1
4053
0 1 2
2 Кабачий Микита Андрійовий 0   0 0 3
3 Муравйов Михайло Віталійович  
1
144210/6
 
1
4140
  2 1


Група 3
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Філон Микола Олександрович   0 0 0 3
2 Шумейко Павел Євгенійович  
1
4140
  0 1 2
3 Малахов Володимир Максимович  
1
4140
 
1
5341
  2 1


Група 4
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Єрьоменко Антон Ігорович   0 0 0 3
2 Альоша Нікіта Андрійович  
1
4040
   
1
4142
2 1
3 Веселов Михайло Олександрович  
1
4142
0   1 2


Група 5
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Малярчук Ілля Сергійович    
1
4041
 
1
4040
2 1
2 Корчак Максим Ігорович 0    
1
 
1 2
3 Слєсаренко Микита Сергійович 0 0   0 3


Група 6
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Концеба Вадим Костянтинович    
1
4040
 
1
4040
2
2 Бакланов Гліб Олексійович 0    
1
4153
1
3 Дегтяр Артем Юрійович 0 0   0


Група 7
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Єрмолов Артем Сергійович    
1
454110/8
 
1
5340
2 1
2 Безрукавий Микита Олександрович 0    
1
4153
1 2
3 Рубець Артур Максимович 0 0   0 3


Група 8
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Руденко Олексій Юрійович    
1
044210/5
0 1 2
2 Брехін Артем Олегович 0   0 0 3
3 Зуєвський Юрій Валерійович  
1
4142
 
1
401410/7
  2 1


Група 9
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Бурлаченко Семен Олександрович   0 0 0 3
2 Крутих Олексій Васильович  
1
4142
   
1
414510/6
2 1
3 Єременко Дмитро Геннадійович  
1
4240
0   1 2


Група 10
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Дробишев Ілля Денисович   0 0 0 3
2 Сосновський Петро Юрійович  
1
4041
   
1
4254
2 1
3 Дешко Антон Іванович  
1
4040
0   1 2


Група 11
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Паршутін Денис Романович    
1
5442
 
1
4040
2 1
2 Кравченко Георгій Ігорович 0    
1
4040
1 2
3 Костюк Ілля Олегович 0 0   0 3


Група 12
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Запорожченко Ігор Дмитрович    
1
144110/3
 
1
4141
2 1
2 0    
1
542410/5
1 2
3 Рассолов Микита Сергійович 0 0   0 3


Група 13
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Примаченко Євгеній Борисович    
1
4140
0 1 2
2 Лісніченко Олександр Олександрович 0   0 0 3
3 Амброзяк Максим Володимирович  
1
4040
 
1
4040
  2 1

№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
   Малахов В.М. (Кривий Ріг)
  
   Малахов

   4:0 4:1
  
   Малахов

   4:0 4:0
  
   Малахов

   5:3 4:1
  
   Альоша

   4:1 5:4
2
 
   Примаченко Є.Б. (Київ)
  
3
 
   Запорожченко І.Д. (Рівне)
  
   Запорожченко

   4:1 4:1
  
4
 
   Бакланов Г.О. (Киев)
  
5
 
   Амброзяк М.В. (Коломия)
  
   Кравченко

   5:3 4:1
  
   Кравченко

   4:1 4:2
  
6
 
   Кравченко Г.І. (Гатне)
  
7
 
   Паршутін Д.Р. (Киев)
  
   Паршутін

   4:0 4:1
  
8
 
   Сосновський П.Ю. (Київ)
  
9
 
   Зуєвський Ю.В. (Київ)
  
   Альоша

   4:0 4:1
  
   Альоша

   5:4 4:2
  
   Альоша

   5:4 4:0
  
10
 
   Альоша Н.А. (Киев)
  
11
 
   Муравйов М.В. (Кривий Ріг)
  
   Крутих

   4:0 4:1
  
12
 
   Крутих О.В. (Київ)
  
13
 
   Малярчук І.С. (Черкаси)
  
   Малярчук

   4:0 4:1
  
   Сметанін

   3:5 5:3 1:0/7
  
14
 
   Концеба В.К. (Київ)
  
15
 
   Сметанін Р.С. (Київ)
  
   Сметанін

   4:0 3:5 1:0/6
  
16
 
   Єрмолов А.С. (с. Лісники)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець