Федерація Тенісу України
  Турнір: УТТ4 (12.07.2010 - 18.07.2010)        Категорія: A        ДО 10  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>

Група 1
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Крутих Олексій Васильович    
1
4140
 
1
5340
2 1
2 Когутяк Ігор Михайлович 0   0 0 3
3 Брехін Артем Олегович 0  
1
4054
  1 2


Група 2
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Білобородько Ілля Дмитрович   0  
1
4041
1 2
2 Малярчук Ілля Сергійович  
1
245310/8
   
1
4141
2 1
3 Рассолов Микита Сергійович 0 0   0 3


Група 3
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Кабачий Микита Андрійовий    
1
4041
0 1 2
2 Ткаченко Гліб Володимирович 0   0 0 3
3 Ніколюк Марко Борисович  
1
4041
 
1
4040
  2 1


Група 4
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Тураба Ілля Володимирович   0  
1
421410/4
1 2
2 Шумейко Павел Євгенійович  
1
4040
   
1
4040
2 1
3 Єрьоменко Денис Олегович 0 0   0 3


Група 5
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Бакланов Гліб Олексійович   0  
1
4153
1 2
2 Васкул Микола Борисович  
1
4240
   
1
4040
2 1
3 Костюк Ілля Олегович 0 0   0 3


Група 6
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Зобнін Данііл Андрійович    
1
4140
0 1 1
2 Безлатний Олексій Сергійович 0    
1
мед. відм.
1 2
3 Бабич Олександр Тарасович  
1
5441
0   1


Група 7
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Паршутін Денис Романович    
1
4040
 
1
4140
2 1
2 Запорожченко Ігор Дмитрович 0    
1
мед. відм.
1 2
3 Концеба Вадим Костянтинович 0 0   0 3


Група 8
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Васильєв Олександр Романович    
1
4040
0 1
2 Войний Юрій Віталійович 0   0 0
3 Кравченко Георгій Ігорович  
1
4141
 
1
4040
  2


Група 9
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Ревенко Ілля Ігорович   0 0 0 3
2 Федоров Даниїл Олександрович  
1
4040
   
1
4041
2 1
3 Безрукавий Микита Олександрович  
1
5340
0   1 2


Група 10
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1   0  
1
4241
1 2
2 Амброзяк Максим Володимирович  
1
4042
   
1
4040
2 1
3 Бурлаченко Семен Олександрович 0 0   0 3


Група 11
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Летуновський Михайло Олегович   0 0 0 3
2 Бритіков Іван Владиславович  
1
401410/6
  0 1 2
3 Яковлев Владислав Ігорович  
1
4042
 
1
455310/3
  2 1


Група 12
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Колесниченко Віктор Ігорович   0 0 0 3
2 Сорокін Анатолій Анатолійович  
1
4042
  0 1 2
3 Халус Максим Романович  
1
244211/9
 
1
144110/6
  2 1


Група 13
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Даудов Руслан Манцурович   0 0 0 3
2 Муравйов Михайло Віталійович  
1
4042
  0 1 2
3 Альоша Нікіта Андрійович  
1
4041
 
1
4140
  2 1


Група 14
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Морозов Костянтин Тарасович   0 0 0 3
2 Мауленов Тимур Кайратович  
1
4041
  0 1 2
3 Єременко Дмитро Геннадійович  
1
4040
 
1
4240
  2 1


Група 15
Гравці 1 2 3 Очки Місце
1 Малахов Володимир Максимович    
1
4041
 
1
4040
2 1
2 Сметанін Рудольф Сергійович 0   0 0 3
3 Дешко Антон Іванович 0  
1
н/я
  1 2

№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
   Яковлев В.І. (Коломия)
  
   Яковлев

   4:2 4:0
  
   Яковлев

   5:3 4:0
  
   Яковлев

   4:2 4:2
  
   Альоша

   4:0 3:5 1:0/7
2
 
   Васильєв О.Р. (Кривий Ріг)
  
3
 
   Амброзяк М.В. (Коломия)
  
   Амброзяк

   0:4 4:1 1:0/4
  
4
 
   Ніколюк М.Б. (Каховка)
  
5
 
   Зобнін Д.А. (Дніпродзержинськ)
  
   Федоров

   4:1 5:3
  
   Кравченко

   4:1 1:4 1:0/6
  
6
 
   Федоров Д.О. (Белгород-Днестровский)
  
7
 
   Паршутін Д.Р. (Київ)
  
   Кравченко

   4:2 5:4
  
8
 
   Кравченко Г.І. (Гатне)
  
9
 
   Халус М.Р. (Перегінськ)
  
   Єременко

   4:0 4:0
  
   Альоша

   4:1 4:2
  
   Альоша

   4:1 4:1
  
10
 
   Єременко Д.Г. (Одеса)
  
11
 
   Крутих О.В. (Київ)
  
   Альоша

   5:4 4:2
  
12
 
   Альоша Н.А. (Киев)
  
13
 
   Малахов В.М. (Кривий Ріг)
  
   Малахов

   4:2 4:1
  
   Малахов

   3:5 5:4 1:0:6
  
14
 
   Шумейко П.Є. (Київ)
  
15
 
   Малярчук І.С. (Черкаси)
  
   Васкул

   4:2 4:1
  
16
 
   Васкул М.Б. (Коломия)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець