Федерація Тенісу України
  Турнір: Зимовий Чемпіонат України (Дорослі) (22.03.2010 - 28.03.2010)        Категорія: A        ДОРОСЛІ  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
  
   Ужиловський

   6:0 6:0
  
   Кузін

   6:4 3:6 7:5
  
   Кузін

   6:1 2:6 7:5
  
   Долгошеєв

   6:4 6:3
  
   Проценко

   6:3 6:3
2
 
Логінов С.О. (Київ)
  
3
 
Кузін П.В. (Одеса)
  
   Кузін

   6:0 6:1
  
4
 
Безкровний О.С. (Одеса)
  
5
 
Псарев Д.Г. (Донецьк)
  
   Ахмадєєв

   6:2 6:2
  
   Одажью

   6:4 6:2
  
6
 
Ахмадєєв Є.І. (Харків)
  
7
 
Чорний І.С. (Харків)
  
   Одажью

   3:6 6:1 7:6(3)
  
8
 
Одажью О.М. (Севастополь)
  
9
 
Добриднєв В.В. (Дніпропетровськ)
  
   Добриднєв

   6:2 6:0
  
   Малишев

   6:3 6:1
  
   Долгошеєв

   7:5 3:6 7:6
  
10
 
Матвєєв Д.Д. (Євпаторія)
  
11
 
Малишев М.В. (Алушта, Одеса)
  
   Малишев

   6:2 6:1
  
12
 
Маркович Я.В. (Макіївка)
  
13
 
Долгошеєв О.Ю. (Северодонецьк)
  
   Долгошеєв

   7:6(2)6:3
  
   Долгошеєв

   7:6(3)6:0
  
14
 
Пуме Д.О. (Одеса)
  
15
 
Муравицький С.О. (Нова Каховка)
  
   Карасьов

   6:2 6:4
  
16
 
Карасьов І.О. (Харків)
  
17
 
Білецький Д.А. (Нова Каховка)
  
   Єгоров

   6:1 6:2
  
   Єгоров

   6:3 4:6 6:0
  
   Проценко

   6:4 7:5
  
   Проценко

   6:0 7:5
  
18
 
Єгоров В.О. (Ужгород)
  
19
 
Агапов С.Г. (Сімферополь)
  
   Видмиш

   4:6 6:3 7:5
  
20
 
Видмиш О.В. (Одеса)
  
21
 
Шумаков О.С. (Київ)
  
   Шумаков

   7:5 4:6 6:4
  
   Проценко

   6:0 7:5
  
22
 
Забірко С.Ю. (Донецьк)
  
23
 
Лутков І.В. (Ялта)
  
   Проценко

   6:2 6:4
  
24
 
Проценко А.В. (Київ)
  
25
 
Мірошніченко Р.В. (Донецьк)
  
   Чорний

   2:6 6:3 6:2
  
   Чорний

   6:2 7:6
  
   Яценко

   вуафгде
  
26
 
Чорний С.С. (Харків)
  
27
 
Безносенко О.Л. (Київ)
  
   Безносенко

   7:6(6)6:2
  
28
 
Одєгов Я.І. (Донецьк)
  
29
 
Єременко В.В. (Дніпропетровськ)
  
   Лагутін

   6:0 6:1
  
   Яценко

   6:1 6:2
  
30
 
Лагутін М.С. (Черкаси)
  
31
 
Жуков П.С. (Київ)
  
   Яценко

   6:1 6:2
  
32
 
Яценко А.О. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець