Федерація Тенісу України
  Турнір: FERREXPO CUP 11 (04.11.2019 - 10.11.2019)        Категорія: 1        ДО 12   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Толстова С.В. (Одеса)
  
   Толстова

   6-1 7-6(6)
  
   Сорська

   6-3 6-4
  
   Ємшанова

   6-1 6-4
  
   Ємшанова

   6-2 6-0
  
   Кузнєцова

   6-0 6-1
2
 
Шепеленко В.С. (Дніпро)
  
3
 
Сорська А.О. (Харків)
  
   Сорська

   6-1 6-0
  
4
 
Шевченко В.Р. (Горішні Плавні)
  
5
 
Ткаленко М.А. (Харків)
  
   Ткаленко

   6-1 6-0
  
   Ємшанова

   6-1 6-2
  
6
 
Машура Д.Д. (Полтава)
  
7
 
Девлікамова А.Р. (Харків)
  
   Ємшанова

   6-0 6-2
  
8
 
Ємшанова М.О. (Київ)
  
9
 
Криворучко С.О. (Харків)
  
   Криворучко

   6-3 6-2
  
   Криворучко

   6-2 6-0
  
   Криворучко

   7-5 6-2
  
10
 
Кобзар К.С. (Харків)
  
11
 
Овсієнко О.Є. (Дніпро)
  
   Овсієнко

   7-5 6-1
  
12
 
Вайнштейн М.О. (Одеса)
  
13
 
Стотика С.С. (Кам'янське)
  
   Стотика

   6-1 6-0
  
   Стотика

   6-1 6-0
  
14
 
Зюкина С.С. (Харків)
  
15
 
Сіланова М.С. (Київ)
  
   Сіланова

   7-6(6) 7-5
  
16
 
Гора О.В. (Одеса)
  
17
 
Ботіка М.В. (Одеса)
  
   Ботіка

   6-3 6-4
  
   Ботіка

   4-6 6-1 6-2
  
   Кузнєцова

   6-1 6-1
  
   Кузнєцова

   6-3 6-2
  
18
 
Шавшина А.К. (Харків)
  
19
 
Мєдвєдкова М.А. (с. Сонячне)
  
   Мєдвєдкова

   6-4 6-3
  
20
 
Кочерженко Ю.А. (Кам'янське)
  
21
 
Кисильова З.Р. (Харків)
  
   Сідельник

   6-3 6-2
  
   Кузнєцова

   6-1 6-3
  
22
 
Сідельник М.С. (Київ)
  
23
 
Семко А.М. (Ірпінь)
  
   Кузнєцова

   6-0 6-2
  
24
 
Кузнєцова П.А. (Львів)
  
25
 
Корнєєва А.О. (Краматорськ)
  
   Корнєєва

   6-3 6-2
  
   Корнєєва

   6-3 4-6 6-4
  
   Корнєєва

   6-3 6-3
  
26
 
Тув М.Р. (Київ)
  
27
 
Дмитраш А.Р. (Жовті Води)
  
   Кривенкова

   1-6 7-6(4) 6-1
  
28
 
Кривенкова А.О. (Дніпро)
  
29
 
Кульчицька О.М. (Одеса)
  
   Кульчицька

   6-0 6-0
  
   Труш

   6-0 6-3
  
30
 
Александрович М.В. (Черкаси)
  
31
 
Вілігорська А.О. (Чернівці)
  
   Труш

   6-1 6-0
  
32
 
Труш Є.Ю. (Луцьк)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець