Федерація Тенісу України
  Турнір: Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф. (07.10.2019 - 13.10.2019)        Категорія: A        ДО 16   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Фірман А.М. (Одеса)
  
   Жаботіна

   7-6(6) 6-2
  
   Жаботіна

   7-6(3) 6-3
  
   Жаботіна

   6-1 2-6 6-4
  
   Зеленчук

   6-4 6-0
  
   Зеленчук

   6-3 6-4
2
 
Жаботіна Д.Д. (Київ)
  
3
 
Ковальчук А.С. (Київ)
  
   Машошина

   6-4 6-1
  
4
 
Машошина К.О. (Київ)
  
5
 
Тенетко С.І. (Київ)
  
   Медвєдєва

   6-0 6-2
  
   Медвєдєва

   6-4 7-6(5)
  
6
 
Медвєдєва А.С. (Львів)
  
7
 
Калініна М.М. (Кам'янське)
  
   Калініна

   6-4 6-2
  
8
 
Бармашина А.В. (Київ)
  
9
 
Зеленчук М.А. (Львів)
  
   Зеленчук

   6-4 6-0
  
   Зеленчук

   6-3 6-3
  
   Зеленчук

   6-3 6-2
  
10
 
Гай М.О. (Одеса)
  
11
 
Корнєва В.І. (Дніпро)
  
   Корнєва

   6-3 6-2
  
12
 
Скрипник В.С. (Київ)
  
13
 
Харченко М.О. (Київ)
  
   Яковлєва

   6-3 4-6 7-5
  
   Микитин

   6-3 1-6 7-6(7)
  
14
 
Яковлєва А.Г. (Київ)
  
15
 
Шапаренко С.С. (Святопетрівське)
  
   Микитин

   6-2 2-6 6-4
  
16
 
Микитин Я.І. (Трускавець)
  
17
 
Чад К.І. (Львів)
  
   Чад

   6-4 6-4
  
   Заровна

   3-6 6-4 6-0
  
   Заровна

   6-2 6-2
  
   Черноморська

   6-1 6-2
  
18
 
Трембач М.О. (Київ)
  
19
 
Лєконцева Н.Г. (Київ)
  
   Заровна

   6-4 6-3
  
20
 
Заровна В.І. (Київ)
  
21
 
Конєва Н.С. (Харків)
  
   Конєва

   6-3 6-4
  
   Кононович

   6-3 6-4
  
22
 
Феденко М.В. (Дніпро)
  
23
 
Кононович Є.Є. (Нікополь)
  
   Кононович

   7-5 6-7(5) 6-2
  
24
 
Паладі С.Є. (Одеса)
  
25
 
Крамарова Є.О. (Івано-Франківськ)
  
   Крамарова

   6-0 6-0
  
   Крамарова

   7-5 7-5
  
   Черноморська

   6-3 6-1
  
26
 
Зик К.Г. (Київ)
  
27
 
Лобова В.С. (Київ)
  
   Черняєва

   6-1 6-0
  
28
 
Черняєва А.Ю. (Одеса)
  
29
 
Бобровська М.О. (Київ)
  
   Ковпак

   6-4 7-5
  
   Черноморська

   6-0 6-3
  
30
 
Ковпак О.Н. (Львів)
  
31
 
Хитрова В.В. (Кривий Ріг)
  
   Черноморська

   6-1 6-3
  
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець